Wpis z mikrobloga

Jakie #pad polecacie do #pc ?

Wymagania:
- Nie super drogie
- Łączenie bezprzewodowe/bluetooth (mam łącze 5gh w PC, więc raczej jakiś wtyczek w USB)
- Chcę kupić dwa pady, dla siebie i dla Różowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tej chwili rzuciły mi się w oko pady Logitech, opinie mają dobre, ale nie siada mi barwa ¯\_(ツ)_/¯ wolałbym coś ciemniejszego, jak nie, to kupię te.

#pcmasterrace #komputery
Cedrik - Jakie #pad polecacie do #pc ? 

Wymagania: 
- Nie super drogie 
- Łączen...

źródło: comment_1630578293581PmamRhE6AAfSn5XtcOF.jpg

Pobierz
  • 124
@Cedrik Ten pad to gówno. Dwa mecze w Fifie i już lagi bo baterie dostawały po dupie. Skończyło się tak, że #!$%@?łem go przez okno #!$%@?. Teraz mam pada od Xboxa i jest zajebiście.
@Cedrik szkoda pieniędzy, naprawdę. Lepiej odłożyć/pożyczyć/kupić na razie jednego pada z xbox niż kupować ten szmelc który okaże się niekompatybilny z polowa gier
@Cedrik: albo od xboxa (one/series) albo od PS4 w zależności od tego, który Ci lepiej leży w dłoni/preferujesz. Oba będą działać z PC bez problemu i będą obsługiwane przez gry.
Zwróć tylko uwagę na to, że pad od Xboxa One może być bez bluetooth i wymagać adaptera. Pad od PS4 ma wbudowany bluetooth.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cedrik: używam często Logitech Rumblepad 2 i jakościowo jest w pyte, a dużo starszy od F710. Jeśli nie lubisz xboxowych padów (jak np ja) to ten będzie w pyte. Nie słuchaj wyjców xboxowych
@Cedrik mam ten ze zdjecia i xboxowy. Jak nie mialem xboxowego to gralo mi sie na logitechu calkiem dobrze, ale po tym jak wpadl mi w rece pad od x360 juz do logitecha nie moge wrocic -duze roznice w ergonomii. Jezeli kazda zlotowka sie liczy to mozesz go wziac, ale wydaje mi sie ze lepiej doplacic do xboxowego jezeli roznica nie jest duza. Jezeli jest duza a ty szukasz pada do pogrania