Wpis z mikrobloga

Jakie #pad polecacie do #pc ?

Wymagania:
- Nie super drogie
- Łączenie bezprzewodowe/bluetooth (mam łącze 5gh w PC, więc raczej jakiś wtyczek w USB)
- Chcę kupić dwa pady, dla siebie i dla Różowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tej chwili rzuciły mi się w oko pady Logitech, opinie mają dobre, ale nie siada mi barwa ¯\_(ツ)_/¯ wolałbym coś ciemniejszego, jak nie, to kupię te.

#pcmasterrace #komputery
Cedrik - Jakie #pad polecacie do #pc ? 

Wymagania: 
- Nie super drogie 
- Łączen...

źródło: comment_1630578293581PmamRhE6AAfSn5XtcOF.jpg

Pobierz
  • 124
@Cedrik Mirek kup pad od jakiegokolwiek xboxa (ja kupilem od one S). Wczesniej kupilem tańszy na wzór xboxwego. Polowa gier nie działała, musiałem albo programami mapować klawisze albo inne cuda na kiju. Lepiej dołożyć tę stówkę i mieć pełną kompatybilność ze wszystkimi grami które obsługują pada.
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Cedrik: Panie OP, kupiłem półtora roku temu w lombardzie pada od Xone za 70 złotych. Działa do dziś, tylko mu baterie wymieniam. Nie patrz na nowe bo to niezniszczalne pady i nie ma co się w nich psuć
@Vanderwill podłączałem do komputera pada od PS3, ile godzin się #!$%@?łem żeby ten program działał, ale jak już raz udało się ustawić później nie było problemów. No ale jednak wciąż to jest problematyczne. Podobna zasada jest chyba z padem od PS4. Dodatkowy problem tego programu był taki że jak się podłączyło pada przez bluetooth do laptopa to już żadne inne urządzenie nie mogło się podpiąć i trzeba usuwać wszystkie rzeczy związane z
@Radkovv: jak dla mnie to rozwiązanie z bateriami to plus, nie martwisz się, że pada nie podłączyłeś ani w razie czego nie musisz czekać/grać przy kablu. Pół roku temu kupiłem większą paczkę paluszków i jeszcze mam spory zapas, a też właśnie dwa pady. Czarny dla mnie, biały dla różowej :D