Wpis z mikrobloga

Jakie #pad polecacie do #pc ?

Wymagania:
- Nie super drogie
- Łączenie bezprzewodowe/bluetooth (mam łącze 5gh w PC, więc raczej jakiś wtyczek w USB)
- Chcę kupić dwa pady, dla siebie i dla Różowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tej chwili rzuciły mi się w oko pady Logitech, opinie mają dobre, ale nie siada mi barwa ¯\_(ツ)_/¯ wolałbym coś ciemniejszego, jak nie, to kupię te.

#pcmasterrace #komputery
Pobierz Cedrik - Jakie #pad polecacie do #pc ? 

Wymagania: 
- Nie super drogie 
- Łączen...
źródło: comment_1630578293581PmamRhE6AAfSn5XtcOF.jpg
  • 124
@Cedrik od PlayStation


@IGorgonzolass: @furcio @IGorgonzolass

Przecież to głupi pomysł.

Nie chcę się wdawać w dyskusję czy pad od xboxa jest lepszy od tego od PS - chodzi mi tylko o wsparcie gier. Gry natywnie obsługują pada od xboxa. W przypadku pada od PS musisz kombinować z dodatkowym oprogramowaniem jak DS4Windows, do mapowania przycisków.

W dodatku w grach wyświetlane są symbole xboxowe, więc musisz pamiętać jakiemu przyciskowi twojego pada odpowiada symbol
@Cedrik: Xboxowy. Mam od lat pada do X360 i ten pad jest niezniszczalny i tak perfekcyjny, że mimo 2 generacji później nie widzę powodu, by go wymieniać, więc aż się boje co musi prezentować obecna generacja.
@Cedrik: bierz pada od Xbox One, nie ma nawet się nad czym zastanawiać. Zajebiście leży w łapie, a do tego jest to ten de facto pad - nie ma bardziej kompatybilnego pod granie na padzie na PC - Microsoft jest właścicielem obydwu platform - Xboxa i Windowsa i działają w zakresie pozwolenia graczom na PC ogrywania tytuł z konsol za pomocą tam jakiejś chmurki czy czegoś tam, nie zagłębiałem się zbytnio.
@Ramzi96M: jak się go podepnie po USB to działa jak przewodowy, ale oczywiście nadal jest to kosztowny pad.
Pady PowerA mają niezłe opinie, są modele przewodowe, połowę tańsze i licencjonowane przez MS
@Cedrik: pady Logitech to szajs, tego typu co pokazałeś, nie mam pojęcia czemu ludzie je kupują, projekt tego pada i kolejnych jego iteracji ma chyba z dekadę jak nie więcej, to TRAGICZNY SZAJS, wypukłe tandetne analogi, tani plastik, #!$%@? na maksa dpad...

ta cena z xkomu to jakas kpina...

Tak jak inni ci już proponowali, celuj w pada od xboxa, może być używka lub nie, wersje x360 nie mają BT i
wersje xone i xone x mają BT, ale uważaj na wersję, bo BT dodali po jakimś czasie do pada xone, wiec jakbyś trafił na za tani to może to być starsza wersja


@neoandrew: tak dokładniej to wersje pada od ery Xboxa one X i S mają BT. Podstawowe od pierwszego Xboxa one BT nie mają tylko używały własnego protokołu microsoftowego

Poza tym różnią się od siebie wyglądem więc wiadomo jaki kupujesz.
@tomosano: tak najlepsze że każdy inny był jak z innej linii i potrafil mieć różne opory, skoki i inne #!$%@? muje xd. Chyba najgorsze masowo robione pady pod względem powtarzalności. Nawet niedawno przypadkiem trafiłem na jakiś materiał o legalności kontrolerów w smash Bros (nawet w to nigdy nie grałem xd tak to jest jak się po nocy ogląda randomowe filmiki) i gościu mówi o tym jak pady od GC są przez
@Cedrik: Xbox 360 za 130 spadał milion razy na ziemie i wytrzymał 4 lata, a mógł dłużej (tylko zrobiłem pewien błąd i zbyt często przyciskałem zbyt mocno LB, żeby przycelować w pewnej gierce, a powinienem LT)

Kupiłem jakiejś innej firmy za 80 zł, wytrzymał 20 dni.

Zainwestowałem 250 od tego z XboX One rok temu, nadal chodzi i pewnie będzie żył wiele lat.
Na elektronice nie warto oszczędzać, bo stracisz tylko