Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ktomizajalnazwy: niestety nie gotuje takich potraw bo będzie śmierdziało w całym domu. Ale jak coś jest do kupienia to nie będę jej żałować

@Moseva: nie potrzebnie, wystarczy że ty i hatsu już w tym mieszkaniu jesteście

@Sebus_PL: Ale prychłem XDDDDD
@Moseva: Mój pies suchej nie tknie. Premium puszki zje ale ma srake. Sproboj może temat barf? Bo my właśnie tak karmimy. Wcześniej surowe a teraz gotowane z jakimś warzywem. Jak warzyw w całości nie będzie chciał to blendujemy razem z mięsem. Może wydawać się fanaberią, ale mięsa pies powinien jeść mniej niż puszek. Przez co u nas 400/500g mięsa z indyka to koło 6-7zł i ma to na dzień(pies 12 kg).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Moseva: jak dobrze, że mam mieszańca i je w sumie prawie wszystko co mu daje. Teraz mu kupiłem jakiś mix karm z the only one i to, to już w ogóle #!$%@? aż miło. Nie jest tanio bo 22 ziko za kilogram ale co tam, ważne że pieseł szczęśliwy.

Ja na twoim miejscu bym poszedł do jakiegoś zoologicznego z dużym wyborem karm na wagę (czyli nie 6-8 tylko 30+)i kupił wszystkiego
czy pies ma dostęp do jedzenia non stop? zwykle powinno się postawić miskę, poczekać pół godziny i jak nie zje to schować. Będzie głodny? Trudno. Można dodatkowo lekko podgrzać karmę, żeby bardziej pachniała. Innym sposobem jest karmienie psa podczas treningu - za wykonanie zabawy jeden chrupek i tak aż zje cała porcję. A jak Ci się nie chce, to możesz wsadzić jedzenie do maty węchowej lub lickimaty, może zachęci go forma podania.