Wpis z mikrobloga

@Rohnin: Nerf pojdzie na stackowany atack speed z q oraz moze na pasyw. Ogolnie brak mobilnosci musi zostac jakos zastapiony, lecz w tym przypadku wypadaloby aby np. Ashe dostala lekkiebo boosta.

@ChybaNieZamknelamDrzwi: Akurat Quinn jest niedoceniana, ulti jest bardzo srednie lecz dmg jaki potrafi wycisnac w early jest niesamowity. Z Leona czy Nami jest to zabojcze polaczenie. Zreszta na topie czy midzie radzi sobie dobrze.
@funk: Brak mobilności... to co ma taka Ashe powiedzieć. Jinx ma wszystko - speeda na killu, roota, mocny aoe, slow, long range ulti i niech sobie to ma ale po prostu range powinni znerfić.
@Rohnin: ja chcę supporta właśnie :-)

heimer rework jak najbardziej ale po cholerę ruszać xeratha... i ahri?! wtf? przecież to bardzo sprawnie działające champy. zepsuja ich jak Karme. dobrym suppem była z aoe heal a teraz ani to mider ani supp.
@ChybaNieZamknelamDrzwi: Karma to jungler teraz : P

Ahri dostaje nerfa i dobrze. Teraz będzie się opłacało robić combo tylko w przypadku trafienia charmem. Xerath za to był useless (tak, wiem - każdy champ w odpowiednich rękach daje radę) ale nie wiem dokładnie co zamierzają z nim zrobić.
@funk: @Rohnin: Ja mam kilka tipów co do nerfa Jinx.

1. Brak AoE Crita na Q, jest z mocne, niech crituje ale na głównym targecie a spalsh dmg niech będzie bez crita.

2. Snare, niech się dłużej aktywuje, jak trap u Caitlyn,

3. Attack Speed powinien byś zmniejszony do 90-100%.

Wtedy champion by był mocny ale nie OP czy UP. Najbardziej boli ten aoe crit. Jeżeli mamy dobry setup, np.