Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Geralt678: nie dość, że zgadza się na bycie ostatecznością to jeszcze się tłumaczy jak przed królewną, że nie jest z tych co chcą zaciągnąć każdą do łóżka - jakby miał nadzieję na dodatkowe zaplusowanie xD

Beciaki sami sobie gotują ten los i psują rynek świń
  • Odpowiedz
@Geralt678: Że ci nie wstyd. Dziewczyna pisze ci, że jesteś śmieciem i ewentualnie jak nie będzie nikogo kto się nadaje lepiej od ciebie, a ona będzie miała ochotę to cię wykorzysta seksualnie. Ty się na to zgadzasz, ty się jeszcze z tego cieszysz. Powinieneś odpisać, że jak chce się ruchać to od teraz albo nigdy w życiu.

Nawet nie beta, a samiec gamma.
  • Odpowiedz
@Kapitan_Wie_Wszystko: no ja też to tak odczytałem. W sumie nie wiem, jak gość będzie na nią wiecznie czekał to faktycznie beciak, ale jak sobie porucha tu, porucha tam, a jak oboje nie mają gdzie sobie ulżyć to nawzajem się walą to jak na moje super uczciwy układ. Wykop ma strasznie skręcone myślenie przez #przegryw xD
  • Odpowiedz
@Geralt678: W sumie spoko, ale ten ostatni tekst mega beciarski. FWB jest spoko - ale tutaj jest trochę dziwny vibe: "jak nie będę miała kogo ruchać, to ty możesz być" to trochę jednak pocisk. To twoje: ja nie każdą chce zaciągać do łóżka jest słabe. Jeszcze to jej: to wiem XDD

Ja bym napisał coś w deseń: Spoko, bez spiny

I zostawiłbym temat. Ogólnie to byle nie zostać kolegą do trzymania
  • Odpowiedz