Wpis z mikrobloga

cześć Mirki & Mirabelki. Zastanawiam się nad prezentem dla żony, myślałem o czymś do kuchni - bardzo lubi gotować. Wpadł mi w oko rozdrabniacz. Patrzyłem na rozdrabniacz tupperware, ktoś miał z czymś takim do czynienia? Ma to sens? Mamy blender stojący vitamix z którego po latach jest wciąż meega zadowolona, ale nie wszystko w nim się zrobi, a taki rozdrabniacz by się przydał może do posiekania czosnku, bazylii czy jednej cebuli. Będę wdzięczny za opinie. Drogie to jak na takie małe gówienko, ale może warte swojej ceny?

#pytanie #kuchnia #gotowanie #gotujzwykopem
  • 18
  • Odpowiedz
@Averte: a moze maszynka do robienia makaronu domowego? Teraz nad czymś takim myślę, bo tez uwielbiam gotowac, dostawalam już różne blendery, miksery, formy, szynkowary, a na któreś urodziny potężny zestaw sosów z calego swiata, zawsze byłam zachwycona. Pozdro
  • Odpowiedz
@Averte: ja mam rozdrabniacz i niedługo będę musiała kupić nowy, bo się wyrobił po 3 latach xD w każdym razie polecam, idealny do cebuli, a nie trzeba całego blendera wyciągać. I chyba kupiłam za 3-4 dychy, raczej nie powiedziałabym, że to drogo
  • Odpowiedz
@Limonene: takich sprzetów jest masa możesz kupić od 300+ pln opłaca się, nie odgrzewam nic w mikfrofali, chrupiace frytki bez cieknącego oleju wrzucasz ustawiasz i ogladasz film, osobiscie wole wydać 300-500 niż 150 na badziew który nie będzie używany
  • Odpowiedz
@secondreality: ale to nie ja szukam prezentu, zresztą sama mam już taką frytownicę ¯\_(ツ)_/¯ która notabene jest po prostu małym piekarnikiem z termoobiegiem.
A OP pyta o rozdrabniacz, który dostanie już nawet za 3 dychy, a nie jest badziewiem tylko normalnym sprzętem do kuchni i też może być często używany
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: moja kiedyś na urodziny dostała zestaw młynków do soli i pieprzu Peugeota XD No i powiedziała, że za dobrą patelnię też się nie obrazi XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Limonene dzięki za info. Ten rozdrabniacz tupperware to mały kosztuje ze 130zł a większe 170zł i więcej. Dobrze wiedzieć, że tańszy daje radę. Masz jakiś noname?
  • Odpowiedz
@Averte: jakiś typowy noname ze sklepu z AGD, ale przez twój wpis przypomniało mi się, że dostałam na urodziny kartę do DUKA i akurat mają w promce za 4 dychy całkiem spoko wyglądający. I ma ostrza na całej wysokości, co imo jest spoko
  • Odpowiedz