Wpis z mikrobloga

Rodzi się taki szaraczek, wkładane mu jest od urodzenia do głowy, że dziewczyny są bardziej romantyczne (xD) i bardziej patrzą na charakter (xD)


@magiczny_banan: Ale to osoby romantyczne właśnie mniej patrzą na charakter. Patrzenie na charakter to wyrachowanie. Dlatego mężczyźni się szybciej zakochują, w wyglądzie, w drobnych gestach, uśmiechu itd. A potem często przychodzi rozczarowanie. Baby są wybredne, zachowawcze i patrzą na charakter (na wygląd oczywiście też, ale nie działa
  • Odpowiedz
@kilemile: a w którym miejscu napisałem, że nie komplementują przystojnych? Ja tylko chciałbym, aby zerwano z narracją, że charakterem można u kobiety nadrobić braki w wyglądzie. Gdyby tak było, to kilku moich kumpli (świetni faceci, ale no cóż… mało urodziwi) miałoby za sobą jakieś związki. Każdy mizogin kiedyś myślał „mam fajny charakter, na pewno coś zdziałam!”, by kilka lat później być już toksycznym odpadem. I co, to nie jest wina
  • Odpowiedz
niech kobiety dalej ględzą „liczy się charakter” albo powtarzają dyrdymały pokroju „faceci patrzo tylko na wygląd (wy też i co?)” i wypierają się, że nie są takimi samymi wzrokowcami jak my, to na pewno liczba mężczyzn przesiąkających nienawiścią będzie się zmniejszać


@magiczny_banan: jest i rzecznik prasowy przegrywów

Wiesz, że właśnie udowadniasz, że jesteś zwykłym zjebem, którego należy otoczyć czułą opieką kaftana? Jeśli uzasadniasz swoją nienawiść tym, że ktoś nie robiąc
  • Odpowiedz
@bh933901: nie moją, dzbanie, bo nie nienawidzę kobiet, ale Twoje ostatnie dwie szare komórki już dorobiły tezę do narracji. Co najwyżej czuję niechęć do części ich natury. I nie uzasadniam nienawiści niespełnieniem oczekiwań, a kłamliwymi stereotypami, co zresztą napisałem, ale żeby to zrozumieć, należy posiadać jakąkolwiek umiejetność czytania ze zrozumieniem. Lecisz na czarno, panie rzeczniku kukoldów, bo dyskusja z kimś kogo skrajnie zalewa jad tylko dlatego, że ktoś ma inne
  • Odpowiedz
@magiczny_banan: tylko, że co z tego? Masz 7 miliardów ludzi na świecie, z czego z połową możesz być - praktycznie niemożliwe, jeśli nie urodziłeś się skrajnie chory (a i takie osoby znajdują sobie partnerów) żebyś sobie kogoś nie znalazł. Problem pojawia się kiedy jesteś 3/10, a chcesz być z kimś 8/10 - o ile nie jesteś milionerem to prawdopodobnie sam charakter nie wystarczy. To jest prawdziwa mizoginia. Przy tym zauważyłam,
  • Odpowiedz
@magiczny_banan: jesteś n----------m autystykiem? Zdanie "jeśli jesteś Chińczykiem, to masz skośne oczy" nie oznacza żadnej k---a teorii, że jesteś Chińczykiem. To zdanie w trybie warunkowym. Czaisz, przegrywie?

No dobra, uzasadniasz nienawiść przez przekonanie do kłamliwych stereotypów. Czyli nienawidzisz kogoś za jego przekonania, które same w sobie nie są agresywne wobec innych, nie skutkują więc żadną realna krzywdą. To jest po prostu nienawiść za to, że ktoś nie myśli jak ty.
  • Odpowiedz
@magiczny_banan: nie wszystkie baby uważają, że liczy się tylko charakter. Budujesz sobie obraz kobiet i generalizujesz na podstawie jakiegoś wycinka, który albo nie jest na tyle rozgarnięty, aby zrozumieć prawa natury albo zakłamany.
Teoria, że tylko faceci mają wyłączność na pojęcie zachowań homo sapiens jest obłudna
  • Odpowiedz
@little_muffin: czyli idąc tą analogią kobiety, które będąc 5/10 pragną facetów 8/10 to mizoandryczki? To w takim razie sugerując się nawet takim nieszczęsnym tinderem tych mizoandryczek jest od groma. Szkoda tylko, że na to przymyka się oko, ale na przeciętnych facetów chcących ładne kobiety spada już fala krytyki. Powodem, dla którego jest tylu singli jest m.in to, że nawet jeśli facetowi 4/10 podoba się kobieta 4/10, to w dobie internetu
  • Odpowiedz
@magiczny_banan: Jeżeli sprowadzasz z kolegami ludzi do jakichś cyferek i subiektywnej skali to może być problem XD Twierdzenie, że ktokolwiek oszukuje ludzi pokroju typa o którym jest wątek to żart, i to całkiem słaby. Nikt nie jest nikomu winien zaspokajania jego potrzeb, a tym bardziej takich jak s--s czy miłość.
  • Odpowiedz
@magiczny_banan: może dlatego, że one nie śledzą ładnych kolesi i nie wrzucają ich wizerunków do neta z dziwnymi opisami?( ͡° ͜ʖ ͡°) ta dyskusja nie ma sensu, serio. Gadałam z 1000 osób myślących jak ty - zawsze wina jest zewnętrzna, nigdy z ich strony. Dzisiaj nawet jak jesteś w---------e brzydki to możesz iść do chirurga i ponaprawiać większość rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar: to jedziesz do Azji gdzie średni wzrost to 160 i po problemie. Mam x kolegow z baby face i jakoś mają dziewczyny. Mam też niskich kolegów i jakoś mają dziewczyny. Tylko na wykopie nic się nie da. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz