Wpis z mikrobloga

@Rookie34 wystawiasz ogłoszenie, a później dodajesz dostawę przez olx. Mirek kupuje. Ty dostaniesz maila/info na koncie, że masz do potwierdzenia transakcje - masz na to 24h. Potwierdzasz, wpisujesz dane swoje, paczkomat nadawczy. Dostajesz na maila/na koncie etykietę do wydrukowania i naklejenia na paczkę. Masz chyba 72h od wygenerowania etykiety do wysłania. Idziesz do paczkomatu
@Rookie34 jak nie potwierdzisz z jakiegoś powodu transakcję, to Mirek odzyskuje kasę. Teraz jest jeszcze coś takiego, że po odbiorze Mirek ma chyba przez dobę (?) możliwość zgłoszenia, że coś jest nie tak z paczką. Wtedy pewnie jakiś spór jest. A jak wszystko ok i Mirek to potwierdzi lub minie ta doba bez zgloszenia nieprawidłowości, to dostajesz kasę na konto. Dość sprawnie to działa
Ogólnie Olx w porównaniu do sklepu Merlin bardzo szybko robi przelewy. Wiem, że były jakieś problemy u niektórych, że chciał zdjęcie dowodu, celem potwierdzenia tożsamości (?), ale mnie jeszcze nic takiego nie spotkało, a wysłałam w tym roku z 40 paczek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@EpicOfWar:

Wiem, że były jakieś problemy u niektórych, że chciał zdjęcie dowodu, celem potwierdzenia tożsamości (?)


Co?! To ja właśnie dziś wysłałem mirkowi perfumy przez olx, z konta z którego w zeszłym roku podczas promocji tylko kupowałem i mam tam w danych wpisane imię: Potato a nazwisko: Witheyes XD