Wpis z mikrobloga

  • 9
Ania 24 Sopot/Bydgoszcz

Zgłoszenie 5c4a19dd59d08701 z dnia 2021-08-29 21:48:51

Imię: Ania
Wiek: 24
Miejscowość: Sopot/Bydgoszcz

Kim jestem?
Osobą z szalonymi pomysłami, które innym wydają się niemożliwe lub trudne do zrealizowania. Wiem czego chcę, jakie mam cele i sukcesywnie do ich osiągnięcia dążę. Na co dzień spełniam się w swojej pracy i uczę się języka obcego.

Z powodu specyficznej pracy mieszkam na zmianę w Sopocie lub Bydgoszczy.

Wygląd
Brązowe włosy, jasna karnacja, 169 cm, niczym się nie wyróżniam z tłumu :)

Zainteresowania
Jest ich sporo - chętnie o nich porozmawiam na priv. Czytam dużo książek. Lubię sztukę, robótki ręczne. W wolnym czasie spełniam się również w kuchni i przeglądam memy.

Czego oczekuję?
Twój wzrost, zarobki i samochód nie mają znaczenia. Również to czy chcesz się w cokolwiek poważnego angażować. Lubię poznawać nowych ludzi. Oczekuję szacunku, szczerości i chęci rozmowy na każdy temat. Wspólne zainteresowania nie są dla mnie tak dużym priorytetem tak jak charakter. Do relacji podchodzę na początku z dystansem, jestem wrażliwa i boję się zranienia.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wyjazd za miasto i podziwianie natury lub zabytków. Lubię podziwiać i fotografować piękno architektury. Później wyjście do restauracji na dobre jedzenie i rozmowa przy winku, lub zamówienie do domu na wynos :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Stosunki są spoko, ale używki tak średnio. W granicach rozsądku.

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #bydgoszcz #sopot #gdynia #gdansk

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonysopot/bydgoszcz #mirabelkaszukamirka
  • 15
  • Odpowiedz