Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy da się przegiąć z tymi słynnymi pasjami o których tak gadają normiki? Na wstępie zaznaczę, że spełniam pierwszą zasadę i raczej nie mam problemów z mordą. Mam 200+ par na Tinderze i wiele koleżanek też mi mówiło, że jestem przystojny. Ale do rzeczy sporo podróżuje i robię zdjęcia ale nie mam tu na myśli all inclusive w Egipicie tylko serio podróże w ciekawe miejsca i aktywne zwiedzanie np byłem na 2 tygodnie w Gruzji w górach, Kostaryka, jakieś autostopy itp. Mam wrażenie, że opowieści z takich podróży je przytłaczają i myślą o mnie jako o kimś z wybujałym ego albo, że w porównaniu do mnie mają strasznie smutne życie. Szukam kogoś raczej do związku więc ostatnio nawet staram się nie opowiadać o nich za bardzo by nie odrzucić kogoś od siebie już na wstępie ale efekty dalej są mizerne mimo oczywiście surowego filtra na laski bez opisu itp. Otwieram więc dyskusję: pasje i hobby szkodzą czy pomagają w podrywie?

#zwiazki #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski #podryw #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612bc6c39e7350000b930654
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: fajnie znaleźć kogoś kto ma takie pasje jak my.
Ja też na 1 randce z obecnym mężem chciałam udawać "normalną" ale okazało się, ze oboje mieliśmy szalone przygody podczas wspinaczki na wulkany i na piierwszej rance opowidziałam mu swoją najbardziej przypałową przygodę.
Nie uciekł i super bo teraz razem jeździmy z plecakami i zwiedzamy świat.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: istnieje coś takiego jak fiksacja i istnieje coś takiego jak pasja której się oddajesz. Różnica jest taka że druga osoba nigdy nie będzie częścią fiksacji ale może być częścią pasji. Pierwsze raczej odstrasza, drugie na poważnie jeśli nie przedstawisz tego jako czegoś gdzie jest "miejsce dla pasażera" też jest trudne. Większość ludzi sobie oddycha, je i śpi. Jak coś Cię kręci to albo dopuszczasz do tego ludzi albo staje sie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz raczej ciężko spodziewać się że zainteresujesz sobą dziewczyny które myślą o założeniu rodziny po jakimś czasie jeśli maksymalnie dużo czasu spędzasz na podróżach Chyba że potrafisz sobie organizować twórczo czas w domu/mieście nie potrzebujesz wrażeń/emocji bez przerwy/nie jeździsz ile się tylko da przy każdej możliwej okazji to spoko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Tinderówki jak piszą, że pasjonują je podróże to tylko takie, gdzie jest all inclusive, basen i ładne palmy do zrobienia zdjęć.

Kiedy słyszą, że miałby się tułać autostopami, z plecakiem albo zapieprzać po górach to od razu im się zmieniają zainteresowania, bo tu nie chodzi o przygodę i zwiedzanie tylko łatwe zbieranie atencji.
  • Odpowiedz
EzoterycznaBarmanka: I masz więcej pasji i zainteresowań, tym zwykle jesteś inteligentnniejszy, mądrzejszy i obyty ( a zazwyczaj jeszcze bardziej majętny). Problem z tym jest jednak taki, że im bardziej jesteś ogarnięty, tym trudniej - statystycznie - znaleźć ci kogoś na swoim poziomie, kto odpowiadałby twoim wymaganiom, co do potencjalnego partnera czy przyjaciela, z prostego powodu - większość ludzi to puste robaki do pracy przy taśmie, żarcia śmieci, oglądania chłamu i przyswajania
  • Odpowiedz
Otwieram więc dyskusję: pasje i hobby szkodzą czy pomagają w podrywie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Twoje podróże szkodzą. Jakbyś był leniwą kobietą spędzającą czas na tinderze i instagramie myślałbyś o dwóch tygodniach w górach w Gruzji, albo o jeździe autostopem? One chcą wyjazdów, ale all inclusive z drinkiem przy basenie, a kluczowym zmartwieniem ma być czy kolor klapek pasuje do koloru stroju kąpielowego.
  • Odpowiedz