Wpis z mikrobloga

  • 1479
Wakacje w Polsce to syf xD nad morzem nie byłem x czasu, a opowiem anegdotkę z gór.

Bardzo lubię oscypki, zwłaszcza te z grilla. Praktycznie codziennie przynajmniej jednego muszę skosztować podczas spaceru.
Już pomijam fakt że oscypek na zimno kosztuje 1,80 a z "grilla" 3 zł XDDD
Najlepszy oscypek to taki lekko ciągnący, który chwilę leży na grillu. Podchodzę do góralki i jeszcze nawet nie spojrzałem dobrze na stoisko, a ta pretensjonalnym tonem się pyta czego chcę. Już przyzwyczajony do takiego podejścia, bo to raczej tyczy ogólnie polaków, a nie tylko górali. Poprosiłem o oscypka z grilla dla mnie i dla #rozowypasek i widziałem że już chce mi dać niemal czarny serek, który ma na sobie skorupę a nie jest leciutko delikatnie ciągnący. Poprosiłem o bardziej świeżego, a ta do mnie ze nie można wybierać XD a ja się pytam jak nie można jak to ja kupuję. Ta jak to usłyszała to wybuchła, rzuciła te szczypce i się drze do mnie że CO ONA MA ZROBIĆ Z TYMI CO LEŻĄ DŁUŻEJ. No tak, bo to jest #!$%@? mój problem XDDD powiedziałem jej że niech sama #!$%@? i poszedłem po normalny serek od górala 10 metrów dalej ¯_(ツ)_/¯

#gory #wakacje #januszebiznesu
Pobierz Goronco - Wakacje w Polsce to syf xD nad morzem nie byłem x czasu, a opowiem anegdotk...
źródło: comment_1630230783L7KsLlzANW1kIwg6hT6HG1.jpg
  • 84
@huntforfur:
Pamietam jak za studetna jezdzilo sie pociagami do Zakopca. Przyjezdzali wtedy pod PKP by oferowqc pokoje i dowozd do domu. Godzilismy sie, jak obiecali ze zawioza z powrotem na pociag. NIGDY #!$%@? #!$%@? nie podwiezli, niby zawsze im cos wypadalo.
@Goronco: jak grażyna "na swoim", to #!$%@?ć prądem. Czasem jednak się trafi karyna, co ma prowizję od sprzedaży albo "straty" odciągnięte z wypłaty więc można kulturalnie podziękować za "murzynka", bo laska do roboty nie szła bo "lubi kontakt z ludźmi z całego kraju", tylko bo musi zarobić w wakacje.
@Goronco: ja tam oscypki kupuję tylko od baców i jak biorę wystarczająco dużo to i za żentycę, którą w Tatrach namiętnie piję, nie liczą. Pewnie jesteś burakiem, który zniechęca do siebie ludzi.
to ile razy daliscie sie zlapac na ten numer ze mowisz NIGDY xdd wolno sie uczysz

@huntforfur:
To tak byś zrozumiał bo widzę, że ciężko ci idzie. Każdy to mówił, a wybrać coś trzeba było. Tutaj chodzi o to, że nikt nie dotrzymywał słowa.
Nasze pytanie było więc tylko sprawdzeniem ich moralności, a nie punktem decydującym o wyborze oferty (skoro każdy obiecywał). Wybieraliśmy te miejscówkę, która nam pasowała zazwyczaj lokalizacyjnie.
@Goronco ja nie rozumiem ludzi spędzających wakacje w Polsce

Las Palmas Gran Canaria - pobyt 14 dni 755€ (apartament z widokiem na ocean dla 2 osób)
Cappuccino+croissant - ok. 2€

Gdańsk - hostel (pokój prywatny+łazienka wspólna) 128 PLN/dzień/osobę (785 € za 14 dni dla 2 osób)
Cappuccino+croissant - 34,80 (7,5 €)

Od dekady nie byłem w Polsce na wakacjach (ceny Gdańska od znajomej, która była tam w czerwcu na weekend).
Zaszczepiony, kod
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: te małe serki za 2 złote to nie oscypki, bo te są drogie i mało się ich robi, głównie na specjalne okazje. A jest śmieszniej, bo żeby mogli napisać "oscypki" na szyldzie wystarczy mieć jednego w lokalu, schowanego pod ladą.