Wpis z mikrobloga

:v
Słuchajcie. Dziadek w pracy kupił sobie słuchawki bezprzewodowe xD
Wiem ze raczej to nie jest sprzęt wysokich lotów, ale no wiecie. Jak to dziadostwo ze sobą połączyć? XD
Po wyciągnięciu jedna dioda mruga na lewej słuchawce a na prawej nie. Po podłączeniu z BT gra lewa słuchawka a prawa nie. Teoria łączenia słuchawek według instrukcji nie bardzo chce zadziałać. Na nie grającej słuchawce zapala sie na sekunde czerwona dioda i gaśnie, chyba ze to tak ma być, ale nadal gra jedna sluchawka.
Czy to może byc wina słabej baterii? Bo spoczywa na mnie teraz oczekiwanie ze będę umiał to włączyć, a ja jak boomer oglądał te grzybki dookola, bo w życiu nie używałem tego typu słuchawek xD
Pobierz
źródło: comment_1630214492zrzdiQKf4ibifx1lON3uo8.jpg
  • 21
@Wookash071: dokładnie, obie się lądują. I teraz jak wyciągniesz lewą/prawą czy obie powinieneś w nich słyszeć dźwięk. Jedna się włączy, potem druga, potem się razem sparują i na końcu się sparują z telefonem czy czym tam chcą. Na podglądzie bluetooth będziesz widział. Na początek daj im się naładować.
@SmakoszKotow: No juz mi użytkownik polecił naładować słuchawki co rozwiązało problem. Ale dzięki za rady ale więcej nie dawaj. Nie korzystam z takiego typu sprzętu to nie wiem jak działa ¯\_(ツ)_/¯
Według instrukcji trzeba było wyjąć i dotknąć jakiś panel dotykowy. I to sprawiło, że działała jedna słuchawka. A w instrukcji, która w 3/4 jest po chińsku nie ma nic o ładowaniu. Ani nic o parowaniu słuchawek ze sobą
@Wookash071 podłącz je do ładownia. To pudełko działa jak powerbank dla słuchawek. Jak już naładuje się do pełna włącz Bluetooth, wyjmij słuchawki, znajdź na tel. I sparuj. Jak jedna nie będzie działać i jeśli to ten model co znam to przyłóż palca do tej płaskiej powierzchni niedziałającej słuchawki na 3-5sec (działa to jak włącznik). Jak to nie pomoże to wysyłaj na gwarancję