Wpis z mikrobloga

Też wam denerwuje takie pisanie że jak ktoś ma 40 lat i mieszka z rodzicami to nie udacznik ? Imo tak piszą tylko ameby umysłowe , z czego ma ktos w 2021 kupić mieszkanie a co dopiero dom jak pensje w tym kraju to xd na jedzenie nie starcza a ceny mieszkań są z kosmosu , że stać tylko oskraków i bananów na to , to co mam na siłe oddawać 3/4 pensji żeby ' mieszkać samemu " bo według kogoś będe nieudacznikiem ? Przecież mieszkanie z rodzicami jest jak w raju , gotują ci , nie mieszkasz samemu , dokładasz się tylko do wszystkiego ale to i tak taniej niż jak byś miał się utrzymywać sam i całą pensje wjebywać na rachunki/jedzenie i czynsz
#p0lka #przegryw #incel
  • 72
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@PsykoSmurfer: są różne sytuacje, ale jak ktos ma 40 lat i dalej mieszka z rodzicami to rzeczywiście cos musi byc na rzeczy. Przy 40 od co najmniej 15 lat powinieneś pracować. To daje Ci 180 miesiecy, jak przez ten czas mozna nie odłożyć na wkład własny?

Mieszkania są drogie, domy jeszcze bardziej, ale #!$%@? mieszkając z rodzicami przez ten czas nie móc odlozyc 500 - 1 000 zł miesiecznie? To musi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szeryf3city: ale tu nikt nie mówi o drugiej osobie pracującej, sam przyznałeś że mieszkanie z rodzicami jest ze względów finansowych, więc gdzieś ta zaoszczędzona kasa powinna być(#!$%@?ąc, że wielu ma takich rodziców, że na taki luksus mieszkania z nimi sobie pozwolić nie może i po prostu są zmuszeni przewalać pół pensji)
@PsykoSmurfer: Szczerze to jak ktoś ma ponad 35 lat bez oszczędności i mieszka z rodzicami to już wina tej osoby. Sam mam wujka 45 lvl z normalną posadą i ma auto z salonu, mieszkanko w stanie deweloperskim i pewnie jeszcze 5 zer na koncie. Można? Można, a żył z dziadkami do 40 lat bo wcześniej wynajmowaliśmy od niego mieszkanie w bloku na które sam zarobił :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@prawiczek92:

Dziewczyna z tindera, to tylko przykład, sam mieszkam z rodzicami w wieku 28 lat. Ze względów finansowych, wróciłem do rodzicow i odkladam miesiecznie rowno 78% pensji na wklad własny. I chociaż mam doskonały kontakt z rodzicami to nie wyobrażam sobie zapraszać znajomych do domu bo rodzice są za ścianą, a w tym wieku raczej juz sie nie jest cicho grajac z kumplami na hotseat w hiroski 3.

@zbyszek93: Tak
@skk1993: 27 lat jeszcze. 28 kończę dopiero pod koniec grudnia. Poza tym nie ma czego gratulować, żadna w tym moja zasługa, po prostu dostałem je w spadku od dziadka. A dlaczego kobiety krzywo na to mają spojrzeć? Mam własnego ojca wyrzucić ze swojego mieszkania czy samemu się wyprowadzić i jednocześnie mieć mieszkanie i w nim w ogóle nie mieszkać? Kompletny absurd