Wpis z mikrobloga

@Pralko-suszarka: nie przeczytałeś chyba tego co napisałam - moje koleżanki mają facetów tak średnio od kilkunastu lat, a nawet od 20 (w jednym przypadku). Bo są w moim wieku. I nie, na starość nie zmniejszyły im się wymagania. Po prostu miały wymagania adekwatne do tego, co sobą przedstawiały. ¯\_(ツ)_/¯
@KatpissNeverclean: Ale faceci mają nieporównywalnie mniejsze wymogi.....80% kobiet na portalach randkowych ma takie powodzenie u mężczyzn, jakie faceci może w 20% mogą liczyć na porównywalne powodzenie u kobiet. Ta dysproporcja jest problemem.

Moim wymogiem jest jedynie to by kobieta była szczupła i nie była #!$%@?ęta. Tyle. Może mieć bardzo przeciętną mordę, może mieć przeciętną sylwetkę (ale szczupłą), nie musi mieć własnego mieszkania, nie musi mieć prawka, samochodu, wyższego wykształcenia, pieniędzy, nawet
@Pralko-suszarka: gdybym była "przeciętnym wykopkiem" napisałabym, że gdyby trochę "poskrobać" okazałoby się, że jednak nie masz aż tak niskich wymagań. No bo spójrzmy prawdzie w oczy: każdy chce mieć osobę, która będzie mu się podobała, będzie dla niego atrakcyjna. Nad tym się nie zapanuje, każdy ma zresztą jakiś ulubiony typ urody. No i dochodzi jeszcze jeden, nagminnie tu na wykopie pomijany problem: żeby tworzyć z kimś związek, trzeba mieć do niego
każdy chce mieć osobę, która będzie mu się podobała, będzie dla niego atrakcyjna.


@KatpissNeverclean: Jeszcze raz powtarzam, że kobiety mają nieporównywalnie większe powodzenie niż mężczyźni, co dowodzi naszych niższych wymagań. Poza tym, to co mówisz w dużej mierze ma przełożenie na związek. W sytuacji ONS/FWB mężczyzna ma spory margines na mniejszą atrakcyjność kobiet. W przypadku kobiet- odwrotnie, nawet do ONS facet musi być tak przystojny jak do stałego związku.

żeby tworzyć
@Pralko-suszarka: no to trzeba było mówić od razu, że myślisz tylko o seksie. ¯\_(ツ)_/¯ I to nastawienie facetów na seks bez zobowiązań jest kolejną przyczyną, dla której ja czy inne, podobne kobiety, nie mają co nawet marzyć o tym, że kiedyś będą z kimś w związku.

Nie, już raz się zakochałęm i był to najgorszy okres w całym moim życiu. Nigdy więcej.


Heh, niestety wiem o czym piszesz. Chociaż ja chciałabym
I to nastawienie facetów na seks bez zobowiązań jest kolejną przyczyną, dla której ja czy inne, podobne kobiety, nie mają co nawet marzyć o tym, że kiedyś będą z kimś w związku.


@KatpissNeverclean: Kobiety mają seks na wyciągnięcie ręki, przez co szybciej się wyszaleją i szybciej chcą stabilizacji. Ja się nie wyszlałem....więc chciałbym się wyszaleć, co w tym złego? A to że jestem ciągle zlewany na portalach randkowych przez laski, nie
@smisnykolo: kilka lat temu miałam tam konto. I źle wspominam to doświadczenie. To było jeszcze zanim dowiedziałam się o istnieniu wykopu. Teraz już wiem, że to na wykopie mogą Cię spotkać najbardziej cringowe internetowe sytuacje, wtedy jednak myślałam, że to właśnie na sympatii poziom cringu jest rekordowy.
Sytuacja, której nigdy nie zapomnę - napisał do mnie jakiś facet, na oko tak ponad 40-letni (czyli wówczas kilkanaście lat starszy ode mnie). No
@smisnykolo: bo to prawda - już dawno odpuściłam. Jak jeszcze byłam na studiach, albo wcześniej, mimo że nie miałam żadnego powodzenia wśród mężczyzn, łudziłam się że może jednak kogoś uda mi się kiedyś poznać, komu się spodobam. Minęło kilkanaście lat i nic takiego się nie wydarzyło. W jakimś momencie trzeba po prostu przyznać przed sobą, że nie ma już na co liczyć. Zresztą, lata samotności strasznie wypaczają charakter, co widzę po
@KatpissNeverclean: ale dawałaś mężczyznom jakieś znaki zainteresowania jak któryś Ci się spodobał czy tylko czekałaś na rozwój wydarzeń, czasami potrzebny jest lekki prztyczek żeby niedomyślny zatrybił. Nawet pamiętam kiedyś jedna różowa na wykopie pisała że gdyby różowe same nie złapały za ster to by się chłopy nie pokapowali sami nic.

Zresztą, lata samotności strasznie wypaczają charakter, co widzę po sobie wyraźnie.

Potwierdzam na swoim przykładzie również.