Wpis z mikrobloga

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego na większości spotów reklamowych/banerów związanych z modą występują chorzy ludzie czyt. spaślaki, lub afroamerykanie? Nie jestem rasistą ale promowanie grubasów jako zdrowych ludzi jest c-----e…później każdy sobie myśli: a j---c, będę żarła ile chce bo ta baba z okładki jest spasiona to ja tez mogę być!
Zmierzamy w złym kierunku. Elo.

#moda #rozowepaski #niebieskiepaski #dieta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niestety teraz mamy czasy gdzie lenistwo grubasów doszło do takiego poziomu,że wymyślają sobie jakieś Bodypositive i inne ściemy gdzie jedyne co ich powstrzymuję to właśnie lenistwo i głupota.

  • Odpowiedz
będę żarła ile chce bo ta baba z okładki jest spasiona to ja tez mogę być


@error666: Mniej-więcej o to chodzi. Coraz więcej ludzi jest grubych/otyłych więc coraz częściej stają się targetem reklamowym, jeśli pokażą, że "bycie grubym jest spoko, bo i tak mamy ciuchy na ciebie" to przyciągną więcej osób niż pokazując szczupłe modelki/modeli - bo ten target (szczupli/normalni ludzie) i tak zawsze będzie kupował potrzebne rzeczy.
  • Odpowiedz
@error666: Pokazują ludzi o różnych sylwetkach by pokazać, że u nich każdy znajdzie coś dla siebie. Zwykła sprawa, mają udawać, że grubi ludzie nie istnieją i brać tylko modeli o idealnej sylwetce, której 90% ludzi nigdy nie osiągnie? Lol
  • Odpowiedz
@bartt345: mówisz że 90% ludzi nie potrafi się powstrzymać od nadmiernego w----------a? Modele to zazwyczaj ludzie o normalnej, zdrowej sylwetce plus oczywiście ładna twarz i odpowiedni wzrost.
  • Odpowiedz