Wpis z mikrobloga

mam 22lvl i rodzice drą się na mnie jak pije p--o albo palę marihuanę i grożą mi że mnie wyjebią z domu, a mojej siostrze 15lvl nie powiedzą nic kiedy ta pali fajki i jeszcze pozwalają się jej spotykać z o 3 lata starszym gościem który pewnie będzie ją peklował, a moje zdanie o tym, ze ja się temu sprzeciwiam mają głęboko w poważaniu. od zawsze byłem traktowany jak przedmiot, jak g---o, jak niewolnik bez własnego zdania, przydupas. zawsze jak w szkole znęcało się nademną normictwo to nauczyciele mieli to w dupie a jak ja komuś oddałem to afera na całą szkołe i chcieli wzywać na mnie policje. świat i społeczeństwo dobitnie pokazuje mi jakim śmieciem jestem. moje poczucie własnej wartości nie istnieje
#przegryw #depresja
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mystoo pijesz p--o czy się uchlewasz? To, że zioła nie tolerują to akurat nic dziwnego. Już to pisałem ale się powtórzę aby to do Ciebie dotarło.

Palisz, walisz browary, siedzisz przed kompem, i oczekujesz, że Twoje zdanie będzie szanowane przez kogokolwiek. To tak nie działa. Aby ktoś Cię szanował i liczył się z Twoim zdaniem, musisz 0rzedstawoac coś więcej. Szacunku za nic się nie dostaje.
  • Odpowiedz
@JevousAime: zbieram kasę na własne mieszkanie, ale z drugiej strony nie chcę też mieszkać sam, bo by mi zupełnie o------o.

@Glikol_Propylenowy: już chodzę i biorę leki od roku na depresję

@Azuhi: ja im też pożyczam kasę, gdyby nie to to by mnie już dawno w------i. oni mają ze mnie więcej
  • Odpowiedz