Wpis z mikrobloga

Kto wlasnie zacząl 2 tygodnie urlopu?
Ja!
Kto jedzie se swoim różowym paskiem na 10 dni na Dominikanę?
Ja!
Kto się swojemu rozowemu paskowi oswiadczy w tej podrozy?
Też ja!
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzymajcie kciuki Mirki i Mirabelki
  • 110
  • Odpowiedz
@Tranq: Mój szwagier oświadczył się na Dominikanie (tylko byli na 17 dni) siostrze i była wniebowzięta, więc to nie może się nie udać. Miłego wypoczynku i powodzenia Miras!
  • Odpowiedz
@Tranq: Prawdziwe wyzwanie to oświadczyny na urlopie w Ciechocinku (mieszkając np. w Toruniu). Na Dominikanie to każda powie TAK. Ps Gratulacje i powodzenia!
  • Odpowiedz
@Tranq: #!$%@? z tym oświadczeniem się ostatniego dnia. Jeśli jesteś jej pewny i wiesz ze ona tez tego chce tak jak ty to oświadczaj się pierwszego lub kolejnego dnia pobytu. Jak tak zrobiłem, zgodziła się i super spędziliśmy wakacje już jako narzeczeństwo. Powodzenia brachu !
  • Odpowiedz
@Tranq: Gratulacje! Ja wróciłem w zeszłą niedzielę z mojej podróży poślubnej, byliśmy w Punta Cana. Generalnie pogoda była super, może 2 dni padał deszcz, ale to nawet i lepiej było, bo skóra mogła odpocząć od słońca. Było to podczas huraganu Henri. Z minusów to niestety, ale kwitną glony, przynajmniej od strony Atlantyku. Zobaczcie koniecznie Saonę, jak się pogada z chłopakami z plaży to wycieczkę można dostać za $65 za osobę :)
  • Odpowiedz
@Tranq: #!$%@? ja jeżdżę na tripy po dubajach m3ksykach kubach tajlandiach, a oświadczyłem się bezpiecznie i taktycznie w rocznicę jak zostaliśmy parą w domu przy sushi żeby nie mnożyć bezsensownie kolejnych dat których i tak połowy nie pamiętam xD

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz