Wpis z mikrobloga

Salamsalejman, hipokryto - co jakiś czas wypominasz ludziom multi (dzisiaj Qrwencjuszowi), ale jak twój ziomeczek Analne_Dildo miał na banicji konto XxZłodziejxX to ci nie przeszkadzało - ponadto zapomniałeś już fałszywcu jak pytałeś zielonkę czy jest tą ofiarą losu pissowcem39? Latał tu screen, latał. Multi to u was powszechność, tak jak obłuda i fałsz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz #mexicano #patostreamy
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zagmadfany2: Ja trochę zaskoczony jestem, bo w sobotę czy niedzielę się do mnie na PW odezwał i nawet krytycznie się na temat Olgierda wypowiadał. Stwierdziłem że normalny mirek, ale trzyma jego stronę, bo po prostu boi się bycia hejtowanym. Za nic bym go nie posądził o robienie multi żeby typa bronić :v
@Zwanek: Kiedyś chciał się ze mną skumplować wypisywał do mnie na pw pochwalał mnie za moją działalność na wykopie chciał rozmawiać ze mną a później coś mu odbiło i bez powodu mnie wyzywał ¯\_(ツ)_/¯ ma tyle osobowości co kont na wykopie
@Zagmadfany2:

@Zwanek: ooo ze mną też się spoufalał, wypytywał, jak się dowiedział, że coś tam działam bardziej, a po czasie chciał mnie rozgrywać, ale to nie na jego głowę
@salamsalejman

Hahahahah ty działasz ? W czym w sylwestrze na mirko.

Hahahah aż posta o tym machnę bo to jest hit. Ty działasz coś więcej hahahahahah tych u starego na kolanach tfu kiepie j. Cię