Wpis z mikrobloga

@Towarzysz-ka_szary_PaSeK0991 wypluj te słowa. Myślenie typu: "Ja mam #!$%@? to jak inni będą mieli równie źle lub gorzej to będzie git". Jak ja gardzę takimi ludźmi.

Czemu jeszcze nie żyjesz w Afganistanie albo innym terenie działań wojennych? W końcu według ciebie to idealne miejsce bo się wszystko wali.

Pewnie w obozach byłbyś zadowolony z roli kapo bo ty byś dostał jedzenie a inni nie.
@JanRouterTrzeci: wszyscy, dlatego m.in. jest coraz gorzej, bo skoro wszystko zaraz moze sie rozsypac, to trzeba #!$%@? na calego.

Kraj sie sam nie okradnie, pracownik sam nie zajedzie, biznes sam nie upadnie, spoleczenstwo samo nie skloci by zapomniec ze rzad lamie prawo, rejon sie sam nie zdestabilizuje, drugi czlowiek sie sam nie wydyma dla naszej korzysci.
@JanRouterTrzeci: poczekaj na lockdowny ekologiczne, pauperyzacje spoleczenstwa, rosnace koszty energii, paliw, transportu. Przecietny zjadacz chleba ma byc biedny, chodzic pieszo/jezdzic rowerem, najlepiej w obrebie paru km od miejsca wynajmu mieszkania i subskrypcji netflixa. Tak jak piszecie, dobrze juz bylo. Wakacje za granica beda naprawe luksusem - jak za PRL.