Wpis z mikrobloga

@algus: Za to lubiłem UK, chcesz zmienić robotę to idziesz i pracujesz na drugi dzień a nie #!$%@? się z jakaś medycyna pracy xD albo #!$%@? janusze wymagają książeczki sanepidowskie, przeważnie na własny koszt chociaż nie stykasz się z żarciem
A kaska leci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja uwielbiam swoje badania słuchu. Siedzisz w pokoju, od korytarza pełnego ludzi dzieła Cię drzwi z lata 70 hałas straszny, na dodatek otwarte okno. No i wisienka na torcie - złamane słuchawki poklejone taśma! I tak od 9 lat sobie tam chadzam na badania. Czasami słuch mi badają, czasami nie. Ogólnie zdrowy ;)
@algus: ***** ich prądem. Ostatnio musiałam załatwić coś niestandardowego to nikt nie wiedział. No spoko, nie winie, tylko, że jak czegoś nie wiedzą to niech nie upierają się na rzeczy, które nie powinni. Dopiero u 3 lekarza załatwiłam co chciałam, a dało się z nim sensownie porozmawiać pewnie dlatego, że był biegłym sądowym i ogólnie robił coś więcej, bo cała reszta to nieprzeszkolony beton.
@algus byłem kilka lat temu w medycynie pracy i pamiętam, że najpierw 2 godziny stałem w kolejce, później zmierzyli mi cukier i 2 godziny czekałem na neurologa. Później okazało się, że okulista tylko do 10.00 pracuje, więc umówili mnie na kolejny dzień. Dwa dni zmarnowane.

Ostatnio jak zmieniałem typ umowy znalazłem w internecie jakiegoś tam prywatnego lekarza medycyny pracy, 5 minut, 200zl i po temacie. Równie dobrze mógłbym tak wysłać nawet swoją
@algus w lutym jak miałem medycynę pracy to zrobiłem okulistę, cukier i lekarza w niecałe pół godziny. Przed covidem zawsze ponad 2 godziny( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@algus: Dwa lata temu u mnie w robocie była afera. Doktor który podbijał zdolność do pracy nie miał uprawnień od prawie roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) po 60 ( lub innym wieku) muszą zrobić chyba jakieś badania czy mogą pracować. Nie wiem czy gość świadomie to olał czy nie, ale koniec końców prawie 1k badań nieważnych. Znaleźli doktorka który tylko podbijał ( ͡º ͜ʖ͡
Byłem niedawno w enelmedzie na badaniach medycyny pracy, EKG i ciśnienie poszło o czasie niestety pod gabinetem pani doktor czekałem 20 minut i dowiedziałem się że jest opóźnienie i przede mną jest jeden człowiek (conajmniej godzina czekania). Poszedłem na recepcję, powiedziałem że ja czas swój i innych szanuje i jeśli lekarz go nie szanuje to przykro mi, ale na nie mam zamiaru czekać. Oczywiście rozpętała się burza bo jak to pacjent na
Medycyna pracy to #!$%@? patologia. 3h na chwilę obecną zmarnowane by tylko załatwić głupiego okulistę i mieć zmierzone ciśnienie


@algus: Przebijam... Mój niebieski miał ostatnio badania medycyny pracy i trafił na jakąś służbistkę, która wystawiła mu papiery tylko na rok... Do pracy biurowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo ma, uwaga - słaby wzrok i nadciśnienie... ()

Na badaniach wzroku mówił, że ma okulary
@algus: mi na medycynie pracy gościu kazał stanąć na jednej nodze bo mam robotę powyżej 3.5m czasami a na wyniki niezbyt patrzył, może i dobrze bo szczocha miałem po 4 piwach.

Wyłudzanie kasy, zero pomocy medycznej. Lekarz prędzej się zesra niż doradzi np. dietę albo ruch xd