Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1046
Medycyna pracy to #!$%@? patologia. 3h na chwilę obecną zmarnowane by tylko załatwić głupiego okulistę i mieć zmierzone ciśnienie XDDDDDDDDDDDDDDDDDD Change my mind. #pracbaza
  • 72
  • Odpowiedz
@algus: Ja się wczoraj pozytywnie zaskoczyłam. Umówili mnie do medycyny pracy na 14:40. O 14:50 wyszłam z zaświadczeniem o zdolności do pracy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 365
@algus: ciesz się, że miałeś chociaż zmierzone ciśnienie. Ja ostatnio zostałem spytany czy mam nadciśnienie, po negatywnej odpowiedzi widzę jak babka wpisuje w kartę pomiar 124/74 xdd.
Lekarz nawet nie spojrzał tylko podbił pieczątkę.
  • Odpowiedz
@algus: byłem z miesiąc temu. Przyszszedłem o 10 o 10:40 wychodziłem z placówki. Krew, okulista, ekg, ciemnia¯\_(ツ)_/¯

Czyli wniosek jest jeden. To zależy od placówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@algus: jak czytam tu komentarz to chyba lekarz ocenił moje ciśnienie na oko ( )

Ciekawi mnie po co lekarzowi medycyny pracy informacja o tym czy okresy mam regularnie, bi takie pytanie padło :D
  • Odpowiedz
@algus: 5 lat temu zdiagnozowali mi wadę wzroku i okulary ale nie przeszkadzało. Byłem ostatnio - wzrok mam gorszy i trochę przeszkadza - wynik: widzę doskonale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@algus: W medycynie pracy najlepsze było badanie u neurologa xD

Mdlał pan, zasłabł pan kiedyś, jakieś niedowłady?

Nie

**podpis na obiegówce**

może pan już iść

XD

Za to ciekawe były psychotesty, dowiedziałem się, że jestem inteligentną kaleką bez koordynacji ruchowej xD
  • Odpowiedz