Wpis z mikrobloga

Mirki chcialbym kupić 2 bilety na mecz reprezentacji na 8 września, dla rodziców. Nie pamiętam numeru PESEL ojca. Będzie problem jakbym wziął 2 bilety na mamę ?

#bilety #mecz
#reprezentacja
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@c_39: Też się na to złapałem i byłem już cały w nerwach ale po 10 minutach udało się zmienić na kartę. Poszukaj w historii linku do strony gdzie wybrałeś Apple Pay i wejdź na nią. Mi to pomogło (kupowałem przez bm).
  • Odpowiedz
@c_39: Teraz Ci nie powiem bo robisz przez dotpay. Ja po wyborze Apple Pay, cofnąłem się na poprzednią stronę i nie mogłem nic zrobić. Wszedłem sobie na historie i kliknąłem w link z bm a tam wyskoczyła mi opcja „płatność kartą”.
  • Odpowiedz
K---a, wpisałem dane swoje i kolegów, klikam "dodaj do koszyka" i nic się k---a nie dzieje, odświeżyłem stronę, i znowu kolejka. Myślicie, że będzie to już w zamówieniach? Jak nie, to znów będę musiał ich budzić po PESELe.
  • Odpowiedz
K---a od ponad godziny czekam w kolejce i jak już byłem na samym końcu to mnie nie przekierowało tylko odświeżylo strone i w------o na koniec kolejki XD! chyba sobie odpuszcze
  • Odpowiedz
@deroftw: a teraz wlasnie tak mialem, bo z ciekawosci sprawdzalem miejsca w kolejce bo na poczatku nie mialem o tym pojecia, w------o mnie przy 138, odswiezylo i jest 4447 naura.
  • Odpowiedz