Wpis z mikrobloga

Mirki chcialbym kupić 2 bilety na mecz reprezentacji na 8 września, dla rodziców. Nie pamiętam numeru PESEL ojca. Będzie problem jakbym wziął 2 bilety na mamę ?

#bilety #mecz
#reprezentacja
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie przejmujcie sie jak was podczas oplacania w--------i, pozniej przychodzi mail z dotpaya ze halo, opłac pan to, tam sie klika i gitara. Nawet nie trzeba juz na strone pzpnu wchodzic

@krisStarling: na dzien dzisiejszy mozesz wejsc i raczej sie to nie zmieni, jest chyba pierwszenstwo zaszczepionych, ale musialby caly stadion byc zaszczepiony zeby nagle was mieli wywalic, nierealne. Podczas kupna biletow pyta o szczepienie tylko raz, na sam koniec,
  • Odpowiedz
@c_39: ale kliknales zeby przeszlo dalej do okna placenia? Jak tak, to powinien ci przyjsc mail z pzpn, ze bilety masz i czekaja na platnosc, jak nie masz tego maila to moglo sie cos z----c, ale tez c--j wie czy ich bot do wysylania maili dziala jak nalezy xD
  • Odpowiedz
mi z kolei udalo sie najpierw kupic dwa bilety, a pozniej jeszcze po konsultacji na fb i ponownym wejsciu do kolejki kolejne dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sojerr: Tak, byłem w okienku i wyleciał mi komunikat, że moje urządzenie nie jest wspierane (wiadomo, Windows), ale mam iPhone, mam nadzieje, że coś przyjdzie na maila i będę to mógł opłacić na telefonie.
  • Odpowiedz
@Sojerr samo wejście na stadion to pikuś, gorzej sprawa wygląda z korkami pod stadionem jeśli jedziesz autem. Ja z Radomia wyjechałem ostatnio jakieś 4 godziny przed meczem, a na mecz wbiłem w 10 minucie
  • Odpowiedz