Wpis z mikrobloga

Szukam mieszkania do kupienia. Muszą być 4 pokoje, bo 2 dzieci jednak potrzebuje trochę miejsca. Wychodzi mi około 1mln złociszy. Jeden milion! Ta liczba mnie przeraża.
Z jednej storny myślę sobie, że za 5 lat to będzie warte może i z 1.5mln ale z drugiej to milion! Na decyzję mam w sumie ze 3 dni. Większość mieszkań schodzi jak świeże bułeczki. Dziura w ziemi, a 75% mieszkań sprzedanych.
Chyba dzisiaj nie zasnę.
#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kupnomieszkania #milionerzy #kredythipoteczny
  • 27
@sebar25: Tego też się boję. Ale jakoś mniej jednak. Ta bańka jeszcze się będzie długo pompować mam wrażenie. Jakbym widział, że ludzie przestają kupować to może bym w to uwierzył. Ale to się nic nie zatrzymuje. Dziura w ziemi w 2 tygodnie wyprzedana
@Uata: Ludziska kupują bo inflacja żre złotówkę plus stopy procentowe szorują po dnie. Jak masz gotówkę to bierz. Ja bym się w kredyt teraz nie pchał.
@Sheppard28: to prawda. Finansowo dam radę. Odkładać też będę mógł. No ale ja #!$%@?. Bańka pożyczki. Jak pożyczam na piwo, bo zapomniałem kasy to myśle, żeby oddać jak najszybciej()
Dziura w ziemi, a 75% mieszkań sprzedanych.

Chyba dzisiaj nie zasnę.


@Uata: Piękne FOMO nam się zrobiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli podwyższy to Twój poziom życia i będzie Cię stać na kredyt po podwyższeniu stóp procentowych, to bierz. Jeśli Cię nie stać, nie będzie stać po podwyższeniu stóp albo podwyższona rata obniży znacznie Twój poziom życia to nie bierz :)
@sebar25: miliona gotówki jakoś nie posiadam(°° Stopy procentowe też nie ułatwiają sprawy. Oczywiście można i poczekać i uzbierać więcej kasy chociaz na ten milion to troche bym musiał pochomikować( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ale ceny mieszkań rosną w zastraszającym tempie. Za partę lat to będe musiał pożyczac 1.5 mln a nie 1.