Wpis z mikrobloga

dostalem na linkedin wiadomosc od rekruterki ktora szuka na stanowiska executive.
Zdzwonilismy się, ta wyskakuje z rekrutacją na stanowisko dyrektora w Accenture (Sydney lub Melbourne)
Samo PD (position description) ma 31 stron ||
Pytam o zarobki ... a ta: (kwoty w AUD)

300-450k baza
25-50% w akcjach
25-50% bonus roczny (od bazy)
250k sign on bonus

czyli łącznie 600-900k AUD rocznie (plus sign-on).

Po paru dniach dzwonią że oni na stanowisko chcą kobietę (mimo że w tej dziedzinie i na tym poziomie 95% to faceci) i dziękują bardzo za dotychczasowe rozmowy.

Weźcie się pałujcie
#pieklokobiet #emigracja #programista15k #programista50k
  • 21
@Seraf: accenture to jeden wielki burdel na kółkach, raz do nich rekrutowałem i wysłałem cv. Odzywają się po ROKU.
mam zrobić jakiś test, aplikowałem jako programista-tester to dostałem pytania o księgowość(°° pierwsze WTF. Drugie WTF jak otwieram test a tam pisze że na wykonanie zadań mam 30 min ale oni z łaski swojej dają mi 15 MINUT a żeby zdać trzeba
@Mirekzkolega: @KorwinizacjaPrzelyku: @zenon_z_chorzowa1:

korciło mnie to, ale juz raczej za późno.
Szczególnie że zostawiam sobie tych rekruterów (oni są spoza Accenture) żeby mi coś innego/podobnego znaleźli w przyszłości.

ALE, teraz jak wypełniam papiery do US gdzie prawo wymaga określania płci w formularzu rekrutacyjnym ZAWSZE zaznaczam female. ZAWSZE

@MtEverest: za późno, niestety Google uwalił mi aplikację którą nagywałem wszystkie rozmowy.
Macie może działającą alternatywę do ACR która działa?

@