Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@dominik-gebicz daj znać jak wygląda praca. Przede mną ostatnie 3 lata by zdecydować się na pracę w mundurówce. Zaraz skończę 27 lat a do 30 najlepiej iść a później już ciężko niby
  • Odpowiedz
@Bakardi: ciśnienie, rozebranie do majtek ocena sylwetki itd, skłon, przysiad, kręgosłup. @LZBNZ: jestem w podobnej sytuacji jak Ty. Ostatni dzwonek. Trochę mam stresa na myśl o pierwszym dniu w więzieniu, aczkolwiek liczę że przywyknę do tego jak do normalnej pracy i nie zeswiruje na łeb :v
  • Odpowiedz
@dominik-gebicz: @LZBNZ: @absoladoo: jestem juz po wszystkich badanach dziś odebrałem badania laboratoryjne, ogolnie mam poziom glukozy 105 norma 70-99 czyli mam przezkroczona rozumiem że musze to poprawic bo odrazu mnie odprawią kwitem? ma ktos pomysł jak zbić cukier żebym jeszcze raz wrazie co mogl wykonac sobie badanie cukru? mam tez duży procent monocytów 14,4 norma jest do 12 nie wiem wgl co to jest i czy
  • Odpowiedz
@Bakardi: @young_nutria @absoladoo @LZBNZ
Ja już po komisji, słuchaj tak jak @absoladoo pisał, zrób sobie detoks. Wszystkie wartości muszą być w normie, u mnie glukoza też była za wysoka, bo #!$%@?łem śniadanie przed badaniami. Detoks, z 2 dni czystej diety, posiłek zdrowy ok 18 i rano jak najszybciej (ja o 7 rano już stałem przed laboratorium) robić powtórzone. Nie wiem co to są te monocyty, nie
  • Odpowiedz