Wpis z mikrobloga

@dominik-gebicz Moim zdaniem robią Ci przysługę. Gdyby zrobili to normalnym trybem to postawiliby Cie przed komisją i dostałbyś "niezdolny do służby". W taki sposób jak teraz na spokojnie zrobisz badania w swoim zakresie, dostarczysz je, a karuzela toczy się dalej :)
  • Odpowiedz
@young_nutria: @absoladoo: @dominik-gebicz: Psychotesty zaliczone pozytywnie, teraz mam czekać na telefon, rozmowa z psychiatra i później lekarze, trochę się boje o tatuaże bo mam na jednej ręce, trochę rozmawiałem z panią psycholog na ten temat i dawała mi lekko do zrozumienia że dobrze by było jakbym je jakims makeupem zakrył, boje się że to nie przejdzie chodź z drugiej strony żyje nadzieją że lekarz przymknie na
  • Odpowiedz
@Bakardi: a jak poszła rozmowa z psychologiem? Odemnie z grupy kilka osób zostało cofniętych spowrotem do psychologa, bo psychiatra stwierdzał, że nie potrafi ocenić kandydata, np przez to że był zbyt flegmatyczny w rozmowie. Ja się najbardziej tych lekarzy bałem i w sumie mam problemy, dziś zrobiłem prywatnie glukoze i tarczycę, zobaczymy co będzie. Btw. Najgorzej, że brak ludzi nie interesuje lekarzy, szpital MSWiA a OISW to osobne instytucje.
@
  • Odpowiedz
@dominik-gebicz: Na moje poszła dobrze Pani wydawała się bardzo miła, nie stresowałem się nawet poopowiadałem jej o moim życiu ponotowala trochę, z pół godz może nam zeszło mówiła że mam czekać na telefon z kadr co dalej teraz
  • Odpowiedz
@dominik-gebicz Po komisji w OISW tworzą listę rankingową i przydzielają do jednostek

Najgorzej, że brak ludzi nie interesuje lekarzy Właśnie dobrze, że tak jest.


To jest jednak praca z osadzonymi, z bronią, w hierarchicznej strukturze więc jak ktoś ma cechy osobowości (niekoniecznie jednoznacznie negatywne), które powodują, że nie powinien pracować w służbie mundurowej to dobrze ze się nie dostaje.

@Bakardi Tatuaże często powodują, że kandydat jest uznawany za niezdolnego do
  • Odpowiedz
@dominik-gebicz: a powiedz mi bo ty już tak pewnie jakiś lekarzy obskoczyles, sprawdzał jakiś czy masz tatuaże np musiałeś się rozbierać do pasa albo coś w tym stylu, jest szansa że nie będę musiał ściągać całej koszuli i nie zauważa tatuażu ?
  • Odpowiedz
@Bakardi: niestety u dwóch już się rozbieralem. Na komisji kończącej stoisz w samych majtkach. Dobrze, że nie mam dziary, bo by myślał teraz, czy przejdzie. A byłem już zapisany, ale wszedł covid i lockdown, stąd nie mam XDDD
  • Odpowiedz