Wpis z mikrobloga

Ponadto chciałbym dodać jedną myśl.
Kobiety twierdzą, że nie mają powodzenia u mężczyzn, ale mając na myśli mężczyzn mówią o CHADACH, natomiast zwykłych Anonków poniżej 5/10 nie uważają nawet za ludzi.
changemymind.jpg

#blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklokobiet #pieklomezczyzn
Pobierz W.....k - Ponadto chciałbym dodać jedną myśl. 
Kobiety twierdzą, że nie mają powodze...
źródło: comment_162979784561hpdXdZICS7vp5feR7dP0.jpg
  • 71
a jak dalej chcesz dowody nt original postu to sobie nwm chłopaków do wzięcia odpal.

Jak znajdziesz program o samotnych pannach ze wsi co przegrały w życie to podeślij bo chętnie lookne


@gdanskjestzly: o #!$%@? xD Wyreżyserowane programy w TV jako dowód na to jak działa świat xD No widać, że masz doświadczenie w życiu i rozumiesz jak świat działa xD
Do reszty się nie mam jak odnieść bo jesteś kimś
@gdanskjestzly: No dobra, mi sie zawsze wydawalo ze spermiarstwo donejtuje to dla uczestnictwa i specjalnej uwagi ktorej im brakuje kiedy nie trzesa sakiewka. Nowoczesny sekstelefon na sterydach. Brzydale maja donatorow bo latwiej sie przebic/uzyskac wyjatkowosc i kontakt za nizsza cene?
Mam tak samo w stosunku do kobiet. Kilka 6/10 ktore sie staraja ale jestem nieszczesliwy bo potrzebuje 8/10 ogarnietej zyciowo. To nie kobiety. Robi tak kazdy kto moze. Juz widze jak rzucacie sie na te 2-3 levele ponizej swojego.


@fiir: Tylko właśnie faceci oceniają mniej więcej liniowo (czyli 100 kobiet podzielisz po 10 w dziesięć kategorii); kobiety na wstępie uznają, że 1/3 facetów jest poza skalą w ogóle, i dopiero tych
@Urajah: Prawda, znam te dane. Tylko tam chyba było ze 70% mężczyzn kobiety określiły jako „poniżej średniej”. Tam tez jest problem, ze użytkownicy takich portali to raczej nie są ludzie którym łatwo idzie z kobietami :P.
Właśnie dzięki temu, ze kobiety ludzkie tak wybierają zeszliśmy z drzew. Ewolucyjnie najgorsi nie powinni się rozmnażać, społecznie do czego doprowadzi powrót dotychczas zasad boje się pomyśleć.
@grr193: @Pierorzek: @fiir: Ogólnie na korzyść facetów działa czas: poza tymi co "wanna babcie #!$%@?", kobiety po 40 mają małe wzięcie. Mając 40 lat jako facet, będąc bogaty, ogarnięty w choćby jednej dziedzinie lub nawet podstarzałym hipisem XD można 20-latce zaimponować.

Co do facetów ruchaczy: miałem krótko znajomego (gadaliśmy tylko o dziewczynach - a koniec końców ile można XD) co był niesamowity pod tym względem - potrafił w trakcie
@Urajah: Generalnie jestem 30+ i spotykam się ostatnio z dziewczynami koło 25, szare myszki. Ich liczniki do których sie przyznają to w moich czasach w tym wieku był powód do dumy dla facetów ruchaczy. Niby tylko 7 lat a zmienilo się kolosalnie dużo.
@fiir: Myślałem o tym ostatnio. Imho facet może wspiąć się na wyżyny atrakcyjności na kilka sposobów: atrakcyjność fizyczna; status w grupie (pieniądze są tylko tego przejawem i też nie najważniejszym); intelekt; zdrowie mimo wieku (zadbany facet po 40 jest dla wielu ludzi atrakcyjniejszy niż kolejny 20 z sześciopakiem).

Im jesteś starszy tym wszystkie te czynniki zależą bardziej od ciebie (są wyrazem twojej mądrości życiowej - nawet status: ilu jest synów bogaczy