Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #feels #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Cześć, przychodzę do Was z nietypowym tematem. Otóż mam wrażenie, że właścicielka mojego mieszkania na mnie leci xD Jakiś czas temu wynająłem pokój w mieszkaniu studenckim i tak sobie mieszkam. Od początku była dla mnie miła, i sympatyczna, myslalem, że to standardowe zachowanie, bo w końcu też szuka kogoś kto podpisze umowę. Ale później zaczęła wpadać pod pretekstem byle okazji - a tu gniazdko naprawić, a tutaj odebrać paczkę, a to zerknąć na nowy licznik prądu po wymianie itp. Często przychodzi wieczorami kiedy jestem sam, nawet zdarzało się jej o o to pytać. Nie powiem, nie mam pomysłu jak to rozegrać. Dziewczyna jest na 100% sama, jakiś czas temu pomogłem jej przenieść jakąś cięższą pierdołę do jej mieszkania i oprowadziła mnie po nim pokazując zdjęcia z wakacji w bikini. No sam nie wiem jak mam to odbierać xD Jest tylko kilka lat starsza, ale dla mnie całkiem atrakcyjna. Doradźcie coś Mirki i Mirabelki, co zrobić z tym fantem? Pchać się w to i zobaczyć jak sytuacja się rozwinie czy odpuścić, a jeśli kombinować dalej to w jaki sposób pociągnąć to do przodu? Jak wy to widzicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612486dc7b37e6000b78415f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 61
  • Odpowiedz
  • 567
Ja #!$%@?. Do takich spraw potrzebujecie porady( _) Jeśli ona zachowuje się w ten sposób i pokazuje Ci takie fotki. Ewidentnie na Ciebie leci. Przejmij stery i próbuj rozwinąć sytuację... Chyba ze wolisz dalej bić Niemca w kask następne kilka lat. Niemma ryzyka nie ma zabawy. A akurat się uda i możesz szczęśliwie żyć dalej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bzikaj mireczku, tylko na wszelki wypadek włącz jakiś dyktafon, że się zgadza, żeby później nie było, że zostałeś gwałcicielem - może to jakaś świruska, którą takie akcje kręcą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niebiescy widzą w tym tylko to, że niby Ciebie podrywa XD a ja jako różowa mogę powiedzieć, że to wcale nie musi tak być. Pokazała fotki w bikinie? No cóż, może dla niej to nic krępującego, a że była na wakacjach w ciepłym kraju to ma tego typu foty XD jest miła? O nie, na bank Ciebie pragnie XDDDD
Tak serio to nie wiadomo, czy leci na Ciebie czy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: drogi kolego powiem to wprost . . . nie jesteśmy wstanie Ci dobrze doradzić nie mając rozeznania w sytuacji !!!! Musisz pokazać nam jej fotkę, wtedy wszyscy pochylimy się nad problemem i doradzimy Ci co zrobić. Aktualnie to wróżenie z fusów i nasze porady nie mają merytorycznej wartości . Pozdrawiam serdecznie.
  • Odpowiedz