Wpis z mikrobloga

@ponerLokej: Spędziłem przy tej grze baaaardzo dużo czasu i twoja historia to najsmutniejsza rzecz jaką słyszałem w tym roku.

Kolega dwa razy pod rząd wygrał loterie na d2jsp, inny znalazł Tyraela, pierwszy po resecie, gówniany Vipermage sprzedany za pół królestwa.... Kiedyś się uparłem że kupie sobie dwóch perfekcyjnych Mistrzów Run, nie tylko perfect ED ale także perfect DAMAGE. Ehhh, to były czasy. Bardzo bym zagrał w remaster ale mój laptop chyba
I pamiętajcie moje dzieci....

Na początku miksować wszystkie możliwe kamienie i magazynować perfekcyjne. Magazynować runy TAL, THUL, ORT, AMN. Warto farmić Krwawą Hrabinę (Akt 1), Andariel oraz skrzynia w sali przed bramą do Andariel, znajduje się ona naprzeciwko owej bramy. (Akt 1), Mefisto oraz skrzynia która jest za nim (Akt 3), Pindelskina (Świątynia Nihalataka, Akt 5),Eldritch (Akt 5) Shenk (Akt 5), a to tylko "na początek". Pozostałe lokacje są trudniejsze i lepiej
@tonawegla istnieje i jest aktywne handlowałem itemami w Poe albo jako inwestycja na początku Ligii itemy na fg a później allegro i ogarnianie itemow na szybko ;p
@kszesuo: ogólny, takie tipy w stylu tego co napisałeś, co zbierać, jak farmic, jak korzystać z kostki horadrimów itd. ewentualnie mozesz napisać parę punktów co powinienem wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żebym nie robił głupot, nie przepalił run, albo żebym wiedział o funkcjach z których korzystają wszyscy.

Jak np farmic na andariel? Wchodzić, zabijać i wychodzić z gry?
@Mr_kolek:

WERSJA SUPER EASY

Zacznij od czarodziejki, ja zawsze wybieram opcje OGIEŃ.

Level 1-15 - Krótkie gry z nazwami typu "TristrunXXX". Szybki "wjazd" na Tristram z innymi graczami, czyścicie potworki wychodzicie z gry i dołączasz do następnej. Takie gry mają taką samą nazwę, zmienia się tylko cyfra na końcu na kolejną.

Level 15-24 - Act 2, Tombruny. Czyszczenie kanionu maga z innymi graczami, zasada ta sama co wyżej. Ewentualnie od 20