Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@?, że na granicy stoją sobie jacyś ludzie z bronią, nieoznakowani, więc nie wiadomo czy to Straż Graniczna, czy wojsko, czy WOT, czy zielone ludziki, a znajdują się na tym forum debile, którzy nie widzą w tym nic złego i jeszcze potępiają dziennikarzy, którzy jeżdżą tam starając się dowiedzieć kto to i zdać relacje z sytuacji (a przecież od tego są właśnie kurde media). A jeszcze większą abstrakcją jest dla mnie to, że istnieją ludzie, którzy pochwalają tych funkcjonariuszy (prawdopodobnie funkcjonariuszy, bo nie wiadomo kto to jest), którzy nie chcą podać swojej tożsamości dziennikarzom.

PiS zrobił z naszego kraju folwark i robi w nim, co chce, a pożyteczni idioci jeszcze temu przyklaskują () Taki obraz ich:

#strazgranizna #bialorus #uchodzcy #tvn #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu
azen2 - To jest #!$%@?, że na granicy stoją sobie jacyś ludzie z bronią, nieoznakowan...

źródło: comment_1629720435mez9LtzskyBkxLs0l7rbOS.jpg

Pobierz
  • 90
@azen2: To że ty nie wiesz kim są, to już twoje zmartwienie. Straż graniczna dokładnie wie kto tam stoi i to wystarczy. Jak wparują do ciebie antyterroryści o 4 rano to też się nie przedstawiają, bo i po co. Wszystko się wyjaśni w areszcie. Kim jest dziennikarz żeby kogoś legitymować? Już pomijam o czym ma rozmawiać strażnik z taką osobą. Mają zrobić jakieś kółko dyskusyjne. Jest przełożony który podpisuje rozkazy nazwiskiem
@niepopularna_opinia: Sorry, ale zaufania nie wzbudza we mnie policjant, który wystawia mandaty za przeklinanie w miejscu publicznym tak jak i wieczne ich podejście do spraw istotnych jak: wypadki, alkohol za kółkiem, moderstwo itd itp, które zawsze się kończą "umorzeniem z powodu niewykrycia sprawcy" nawet jeśli mają nagranie z monitoringu

Zdjęcie które zamieszczam jest idealnym przykładem skuteczności naszych wiernych (wobec wiadomo-kogo) piesków
I.....t - @niepopularna_opinia: Sorry, ale zaufania nie wzbudza we mnie policjant, kt...

źródło: comment_162972241106STWq459GkZc4V8ZGAGUZ.jpg

Pobierz