Wpis z mikrobloga

Radość prawaków z poczynań tak zwanej Straży Granicznej i tak zwanego Wojska Polskiego na granicy Polsko-Białoruskiej pokazuje tylko jak krótkowzroczne i mało inteligentne są to jednostki.

Odstawmy empatię na bok, nie oczekuje nawet jej grama od ludzi tego pokroju, zwłaszcza wobec kogokolwiek o niebiałym kolorze skóry. Inteligencja emocjonalna to coś czego deficyt jest praktycznie gwarantem posiadania poglądów skrajnie prawicowych i nacjonalistycznych. Nie o tym więc mówię.

Chodzi tu o zimną kalkulację - skoro na Polskiej granicy jakieś nieoznaczone jednostki mogą sobie przetrzymywać ludzi, nie dopuszczać do nich dziennikarzy i wymachiwać bronią, to każdy powinien czuć się zaniepokojony i żądać wyjaśnień.

Najśmieszniejsze są czarnandery, które panicznie bały się segregacji sanitarnej i NWO, a teraz jak widzą że nieoznaczone jednostki wykonują polecenia niewiadomo kogo - klaszczą uszami xD Trzeba mieć instynkt samozachowawczy na poziomie godnym nagrody Darwina.

Jak Policja pałowała Julki na strajku kobiet cieszyłem się, bo nie jestem Julką i dobrze im tak.
Jak nieoznaczone jednostki podające się za wojsko wykonują polecenia "z góry" i przetrzymują przy granicy uchodźców cieszyłem się, bo przecież nie jestem uchodźcą i won stąd.
Jak popychają dziennikarzy TVN cieszę się bo nie lubię TVN.

Bo przecież to nie tak że jak któregoś dnia władza uzna mnie za niewygodnego to wytargają mnie o 6 rano z domu panowie bez naszywek i słuch o mnie zaginie, jak to się dzieje w Rosji i na Białorusi.

Jestem bezpieczny. Beko trwaj. Dej plusz jak szanujesz straż granicznom, pacz jak męczą 30 bezbronnych osób hehe.

#neuropa #bekazprawakow
Kozajsza - Radość prawaków z poczynań tak zwanej Straży Granicznej i tak zwanego Wojs...
  • 172
  • Odpowiedz
Granie na emocjach bo wymaga się, żeby służby mundurowe RP nie zachowywały się jak osiłki na prywatnym zleceniu polityków.


@rzep: rozumiem ze mogę teraz pojechać na granice z Rosja i spróbować przejść do obwodu kaliningradzkiego i normalnie przejdę? Nikt mnie nie zatrzyma? To chcesz mi powiedzieć?
  • Odpowiedz
rozumiem ze mogę teraz pojechać na granice z Rosja i spróbować przejść do obwodu kaliningradzkiego i normalnie przejdę? Nikt mnie nie zatrzyma? To chcesz mi powiedzieć?


@masaj: Dlatego właśnie napisałem, że nie przeczytałeś nawet wpisu.

Rozumiesz, że wpis nie odnosi się do tego, że Straż Graniczna pilnuje granicy tylko jak zachowuje się wobec dziennikarzy i obywateli ich kraju?

Popychanie dziennikarzy, zakazywanie wstępu na teren daleko od granicy, odmowa do przedstawienia się
  • Odpowiedz
@rzep: Dobrze, wpuszczamy wszystko jak leci. Łukaszenka przerzuć kolejne tysiące ludzi przez granice. Co dalej? Słucham?
I poproszę bez grania na emocjach dotyczące popychania dziennikarza TVN i innych bzdur.
Czekam na argumenty.

Bo to się do tego sprowadza na samym końcu.
  • Odpowiedz
Dobrze, wpuszczamy wszystko jak leci.


@masaj: Ale nikt nie mówi o wpuszczaniu jak leci. Ciągle pokazujesz, że nie czytasz postów, na które odpowiadasz.

I poproszę bez grania na emocjach dotyczące popychania dziennikarza TVN i innych bzdur.


Dlaczego niby mam nie poruszać tego tematu? SG zachowują się jak osiłki na zleceniu polityków a nie jak służby mundurowe RP.
  • Odpowiedz
Dobrze, wpuszczamy wszystko jak leci. Łukaszenka przerzuć kolejne tysiące ludzi przez granice. Co dalej? Słucham?

I poproszę bez grania na emocjach dotyczące popychania dziennikarza TVN i innych bzdur.


@masaj: nie potrafisz się odnieść do zarzutów OPa czy rzepa to wrzucasz coś o wpuszczaniu wszystkich. halo to ty dzwonisz XD nikt inny tego tuaj nie postuluje dx
  • Odpowiedz
Że według niektórych prawa człowieka nie są łamane, gdy dotyczy to osób lub grup, których nie lubię.


@PrzeKomentator: pogadajmy o tolerancji nietolerancji. No co to nie są ludzie ?
  • Odpowiedz
@rzep: Teraz nikt nie wpuszcza ale za miesiąc będziesz pisał to samo tyle ze dotyczyło to będzie kolejnych tysięcy ludzi.

Zadam pytanie kolejny raz: wpuszczamy ich dzisiaj, co będzie z kolejnym tysiącem ludzi którzy się tam znajda?
  • Odpowiedz
Teraz nikt nie wpuszcza ale za miesiąc będziesz pisał to samo tyle ze dotyczyło to będzie kolejnych tysięcy ludzi.

Zadam pytanie kolejny raz: wpuszczamy ich dzisiaj, co będzie z kolejnym tysiącem ludzi którzy się tam znajda?


@masaj: No ale dlaczego ciągle poruszasz temat, o którym nie ma mowy w tym wątku?

Ja np. wcale nie jestem za bezmyślnym wpuszczaniem uchodźców ale zachowanie SG mnie obrzydza.
  • Odpowiedz
@masaj: dlatego właśnie wszyscy ci piszą, że nie potrafisz czytać. wpis nie jest o polityce imigracyjnej nawet a ty UGA BUGA WSZYSTKICH CHCECIE WPUSCIC!!!! NIE PISZECIE O TYM ALE WIEM, ŻE O TYM MYLSICIE
  • Odpowiedz
@masaj: dlatego właśnie wszyscy ci piszą, że nie potrafisz czytać. wpis nie jest o polityce imigracyjnej nawet a ty UGA BUGA WSZYSTKICH CHCECIE WPUSCIC!!!! NIE PISZECIE O TYM ALE WIEM, ŻE O TYM MYLSICIE


@6c6f67696e: Nie kurła bo to tyczy się wysyłania ludzi na księżyc. Jest to ze sobą powiązane i nie rob #!$%@? z logiki ze nie jest.
  • Odpowiedz
Zadam pytanie kolejny raz: wpuszczamy ich dzisiaj, co będzie z kolejnym tysiącem ludzi którzy się tam znajda?


@masaj: dobrze kombinujesz, ale nie zadajesz naprawdę trudnych pytań. Pa na to:

@rzep: ta, a jak za dwa miesiące przyjdzie sto tysięcy ludzi to też będziesz chciał ich wpuścić?
  • Odpowiedz
Chodzi tu o zimną kalkulację - skoro na Polskiej granicy jakieś nieoznaczone jednostki mogą sobie przetrzymywać ludzi, nie dopuszczać do nich dziennikarzy i wymachiwać bronią, to każdy powinien czuć się zaniepokojony i żądać wyjaśnień.


@Kozajsza: Każdy powinien być zaniepokojony tym że pojawiła się w kraju grupa osób która domaga się zaprzestania wykonywania przez wojsko i SG swoich obowiązków wynikających z prawa.
  • Odpowiedz
ta, a jak za dwa miesiące przyjdzie sto tysięcy ludzi to też będziesz chciał ich wpuścić?


@Entelechia: Kolejny co nie czyta - gdzie piszę, że chce ich wpuścić?
  • Odpowiedz
@Entelechia: Mam lepsze.

@rzep: Weźmiesz ich do domu wszystkich? Ilu uchodźców już przyjąłeś lewaku? Żoną też się podzielisz z beżowym księciem?

To są ważne i trudne pytania w kontekście polityki migracyjnej.
  • Odpowiedz
Każdy powinien być zaniepokojony tym że pojawiła się w kraju grupa osób która domaga się zaprzestania wykonywania przez wojsko i SG swoich obowiązków wynikających z prawa.


@masaj: taaa a pytanie się dalczego policjanci nie udzileli pomocy osobie, którą przyduszali tak naprawdę ma doprowadzić do tego żeby przestać łapać przestępców. taka jest twoja "logika" DX
  • Odpowiedz
która domaga się zaprzestania wykonywania przez wojsko i SG swoich obowiązków wynikających z prawa.


@Wlancznik: Brawo. Też mnie martwi że politycy wymagają od wojska żeby zamiast wykonywać swoje obowiązki w ramach prawa narodowego jak i międzynarodowego zachowywało się jak płatne bandziory bez naszywek i przepychało z dziennikarzami.
  • Odpowiedz
Każdy powinien być zaniepokojony tym że pojawiła się w kraju grupa osób która domaga się zaprzestania wykonywania przez wojsko i SG swoich obowiązków wynikających z prawa.


@masaj: taaa a pytanie się dalczego policjanci nie udzileli pomocy osobie, którą przyduszali tak naprawdę ma doprowadzić do tego żeby przestać łapać przestępców. taka jest twoja "logika" DX

@6c6f67696e: Nie trafiłeś. Ale Ok. Pasuje do narracji.
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: uchodźcami są na Białorusi. Nie wiem czemu wy dalej tego nie rozumiecie badz nienawiść do obecnej władzy nie pozwala wam logicznie myśleć.
Do tego ci ludzie są przestępcami przekręcajac granice w środku lasu a nie na przejściu granicznym. Skoro zaczynają od łamania prawa co będzie później?
  • Odpowiedz