Wpis z mikrobloga

#darksouls chyba przestanę grać w Dark Souls 1. Forteca Sena, gdzie jeden zły krok to śmierć jest zbyt flustrująca dla mnie. Przeszedłem kiedyś BLoodborne, Demon Souls (walcząc magią) i serie Surge i tam nie było tak trudnych elementów platformowych.
  • 28
@Thome: Piromancje ulepszałem tylko poniżej 10,000 dusz (znacznie więcej straciłem w sumie na niepotrzebnych śmierciach). Najwięcej w fortecy Sen straciłem 8,5000 bo spadłem z pierwszego mostu przez chwilę nieuwagi.

Jak już pisąłem popełniłem już więcej pomyłek, ale to urok tej gry. Najbardziej żałuje, że wybrałem na początku pierścień wiedźmy a nie klucz.

I tak nie będę grał w PVP lub NG+ więc to raczej nie ma znaczenia jak rozlokuje punkty.

@
I tak nie będę grał w PVP lub NG+ więc to raczej nie ma znaczenia jak rozlokuje punkty.


@antb47: W zasadzie ludzie przechodza soulsy na 1 lvlu wiec mozna :P moj idol to koles ktory na 1 streamie przeszedl ciagiem wszystkie soulsy bez otrzymania obrazen :p Ale sens fortress owszem ma twardszych wrogow ale umiera sie tam wlasnie przez upadki, wypadki itp. Koszmar BHPowca. Jak juz sie zna ta lokacje to
@3mortis: Tak to było 8500 dusz Dzisiaj miałem trochę czasu pograć i udało mi się przejść do ukrytego ogniska. Żelazny gigant parę razy mnie zabił, bo nie zauwayłem giganta na dachu rzucającego ogniste kule we mnie. Jutro planuje pokonać giganta a następnie kupić klucz do drzwi w lesie. Golem strzeże obecnie 14 lub 18 tysięcy dusz (łącznie z dodanymi przez zabicie giganta) co + za zabicie bossa pozwoli mi eksperymentować.

Co
Dzisiaj miałem trochę czasu pograć i udało mi się przejść do ukrytego ogniska


@antb47: no to mysle ze juz z gorki, pozniej wycieczka do anal londo to troche odetchniecie bo duzo przestrzeni, jasno, zloto, ladnie...

Gdyby nie ci lucznicy na gzymsie korzy przeszli do memow :P

I moim zdaniem reszta gry jest juz prostrza, bo rozdzielisz sie na 4 lordow, kazdy o podobnym poziomie trudnosci wiec ogolnie sila wrogow itp przestaje