Wpis z mikrobloga

Wrzucam po raz 5 bo usuwają po cichu bez powodu. A tu nie ma powodu do usuwania.
Typowa p0lka bo też doświadczyłem tego nie raz w polszy, uśmiechać do polki może tylko chad albo abdul/mokebe ( ͡° ͜ʖ ͡°) totalny brak kultury ze strony p0lek i bucowate karyny i julki też bucowate

Jak taki śmie* w ogóle śmie śmie*

Źródło https://youtu.be/ke9-CkoI_I8?t=413

#p0lka #usuwajo #bekazrozowychpaskow #polska #kultura #logikarozowychpaskow #vlogcasha

@SSDH już 4 posty usunęli. Wykop to portal tworzony przez użytkowników ()
SupreminTHC - Wrzucam po raz 5 bo usuwają po cichu bez powodu. A tu nie ma powodu do ...
  • 35
@SupreminTHC: smutne i prawdziwe. Pare lat temu spędziłem 2 miesiące na południu Europy i tam faktycznie tak ludzie robią. Byłem we Włoszech i tam spotkałem sie wzrokiem z jakims facetem ci sie uśmiechają i czasami mowia buon giorno. Pierwsza myśl polaka robaka? Szybko spuścić wzrok, bo to pewnie pedal jakiś. Kobiety podobnie, zawsze sie uśmiechają, wtedy wyciągałem telefon i patrzyłem gdzie na mordzie jestem #!$%@? ze ich tak bawi ( ͡
@SupreminTHC najlepsze to jak anglicy się do mnie odzywali "you alright?" a ja na początku myślałem, że wyglądam jakbym miał zemdleć albo mi krew po twarzy cieknie, że zadają takie pytanie, a potem się dowiedziałem, że to jest ich takie przywitanie coś jak "How you doin?" w USA xD
@SupreminTHC: w klubach to dopiero jest. Niektórych księżniczek to nie można nawet zapytać kto teraz gra, albo poprosić o ogień, jak sie jej nie podobasz to ona ci NIE ODPOWIE bo to poniżej jej godności. Nie tylko nie możesz jej podrywać, wszelka interakcja z nimi jest zakazana. Laska potrafi ci prychnąć albo przewrócić oczami i sie ostentacyjnie odwrócić i odejść albo nawet poniżyć cię przy ludziach którzy są przy tym.