Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi, którzy wchodzą w chińskie spółki typu Alibaba lub mają zamiar wejść w najbliższym czasie. Jaki horyzont czasowy bierzecie pod uwagę? Czy do końca roku będzie można na tym wyjść na plus?

#gielda
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@card_man:
Średnio cenę mam z 220, kupuje na kilkanaście lat albo dłużej także nic się nie obawiam. W biznesie tak na dobre nic się nie zmieniło, jak dostanę jakieś dywidendy to coś moze jeszcze dokupie
Nie jest raczej możliwe, żeby spółka co rośnie ponad 20% rok do roku spadała wiecznie z ceną xd
@card_man: Imo to, że coś złego stanie się z Alibabą jest wysoce wątpliwe. Więcej wątpliwości mozna mieć co do formy w jakiej to nabywasz czyli ADRów. Wątpie, aby ktokolwiek tutaj kupował prawdziwe akcje Alibaby na giełdzie w HonkKongu.
@positive_mental_attitude: China, in the past, has been known to refuse to let the U.S. Public Company Accounting Oversight Board look into audits of firms that trade in the US, often citing national security concerns. Among the notable listed firms not complying with the audit inspection are Jack Ma's Alibaba Group and internet giant Baidu.

To jest jedna część historii.

Inna to The Holding Foreign Companies Accountable Act.

THFCA will compel foreign
@mam_odwage_nic_nie_osiagnac: @Sabarolus: Facebook tak samo spadł o połowę jak mieli nakładać te regulacje. Zrobił od wtedy 350% a było to kilka lat temu. Dlatego boomer co kupił akcje walmart, mcdonalds coca cola i zapomniał, że ja ma outperformuje tych wszystkich traderów, 'smart money' co ostatecznie i tak zostaną wyruchani w dupsko przez algorytmy goldman sachs. Tu nie ma co robić tylko namyśleć się dobrze z początku, a potem kupić i
Pobierz positivementalattitude - @mamodwagenicnieosiagnac: @Sabarolus: Facebook tak samo spad...
źródło: comment_1629651754KUubBZjtymOfbpyPDx1EAa.jpg