Wpis z mikrobloga

Elo rowerowe Miruny. Kilka tygodni temu popełniłem mój pierwszy downhill. Jeśli ktoś będzie w kantonie Valais, a dokładniej w miasteczuo Verbier w #szwajcaria polecam sobie zjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°), więcej info w załączonym filmiku.

Wołam @SnikerS89 który narzekał w komentarzu do kiedyś tam dodanego klipu z jazdy szosowej, na brak wiatru. Tym razem jest sporo wiatru ( ͡° ͜ʖ ͡°) Approved?

Swoją drogą redukcja wiatru w #gopro to jakaś kpina ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rower #rowery #downhill #sport
madstorm - Elo rowerowe Miruny. Kilka tygodni temu popełniłem mój pierwszy downhill. ...
  • 18
@madstorm: W Alpach jest sporo takich miejsc, sam w zbyt wielu nie byłem ale możesz zobaczyć Lenzerheide albo Chur - pewnie jest lepiej niż w Verbier jak chodzi o DH ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z kolei Verbier jest bardzo znane ze świetnego puchu zimą.
@4833478: nie jestem zaskoczony że jest więcej takich miejsc, warunki tutaj do tego wprost idealne ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłeś/jeździłeś tam że mówisz że lepiej?? jak będzie okazja to zajrzę w te rejony ( )
@madstorm: Tak, głównie w Lenzerheide, kilka razy na sezon przez ostatnie lata. Jak chcesz solidne DH to jest tam nawet trasa na której odbywa się część pucharu świata, ale ja tam nie jeżdżę bo jest za bardzo hardkor ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie super park i co roku rozwijany, zawsze jakieś nowe hopy są jak się sezon zaczyna.
4833478 - @madstorm: Tak, głównie w Lenzerheide, kilka razy na sezon przez ostatnie l...
@madstorm: Większość można ominąć, a fajnie jest chociaż popatrzeć na żywo jak inni latają :) Jest też fajna opcja, kilka razy w sezonie jest dzień z fotografami, którzy robią zdjęcia jeżdżącym ludziom i potem można je ściągnąć. Tu jakaś sesja z lipca: https://fotoshop.actionfotos.ch/gallery/15599834/home Jak będziesz chciał pojechać i miał wolny wybór w który weekend to warto rzucić okiem kiedy będzie taka akcja.
@4833478: spoko opcja, dzięki za info! Raczej nie w tym sezonie, ale może uda mi się kiedyś tam pojeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SnikerS89: moja też nie, ale jak będziesz miał okazję, warto spróbować - wkręca się dobry klimat. Dzięki za pozytywny odbiór, miło to słyszeć. Będzie więcej filmów z ambientem w tle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pawlos10rs: rower DH +
@4833478: słuszna uwaga, o tym zapomniałem wspomnieć w filmie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Okulary i rękawiczki miałem swoje, ale z nimi gorzej się jedzie - szybciej ręce drętwieją od hamulców. Można oczywiście kupić na miejscu w sklepie z rowerami, ale to penie kolejne CHF 80-100.
rękawiczki miałem swoje, ale z nimi gorzej się jedzie - szybciej ręce drętwieją od hamulców.


@madstorm: Co? To chyba masz jakieś złe rękawiczki. Ja sobie nie wyobrażam jazdy bez rękawiczek. Nawet pomijając funkcje ochronne przy wywrotce, w rękawiczkach dużo stabilniej się trzyma kierownicę i nie robi się ślisko jak się ręce spocą.
@madstorm: o! Mieszkasz tam czy jednorazowy wypad? Niedługo zamieszkam w Lozannie, a Verriere to już całkiem blisko. Szukam wlasnie jakiś zjazdowych trasek w okolicy (preferowanie kanton Vaaud) wiec jak coś więcej znasz to podrzuć :) Dzięki
@jestempirat: hehe, po pierwszym pytaniu wnoszę że nie oglądałeś materiału ( ͡ ͜ʖ ͡) Mieszkam na północy CH, ale mam tam kumpla wiec co jakiś czas na weekendy wpadam. Nie znam w sumie nic w okolicy oprócz tego https://www.leysinpark.ch/bikepark/
Ale jeden ziomeczek który też był na tym wypadzie jeździ od dziecka i mówił że trochę tego w okolicy jest - także po francuskiej stronie granicy. Pomyślności