Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1399
W ciągu 10 lat zmieniłem zdanie o gejach i lesbijkach o 180°
Już mi nie przeszkadza że ten tego,ta tą, ani by trzymali się za ręce albo nie mogli adoptować dzieci. Zacząłem uważać ich za normalnych ludzi nie gorszych od innych.
I pomyśleć że kiedyś byłem za Korwinem...
Jestem hetero gdyby ktos miał wątpliwości
Tymariel - W ciągu 10 lat zmieniłem zdanie o gejach i lesbijkach o 180°
Już mi nie pr...

źródło: comment_1629590524ZTGMz1ENLxGD76Xo5dtb9j.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@rmk93: @Strictee: już nie bądźcie tacy święci zbawiciele ludzkości. Jeśli przyjąć scenariusz realistyczny - jesteśmy tu ~70-80 lat i do piachu. I nie ma nic. To po co martwić się czy grupa jest "ewolucyjnie" przydatna?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Tymariel: wyobraź sobie, że można być korwinistą i jednocześnie nie zgadzać się z wszystkim co mówi pan Janusz, to nic trudnego.

Nic mi do tego co, kto i z kim chce robić w łóżku, byle tego nie manifestował publicznie bo patrzą na to m.in. dzieci, którym takie treści mogą robić damage w głowie.

Was, tęczowych łączy to, że lubicie dyskredytować wszystkich na podstawie jednej kulawej opinii czy wypowiedzi, a jeśli jeszcze
  • Odpowiedz
@Tymariel: A komunistów już polubiłeś? :) Przecież lgbt nie chodzi o prawa mniejszości seksualnych, komuchy jak to mają w zwyczaju, podszywają się pod biedne grupy ludzi. Wcześniej np byli to robotnicy.
  • Odpowiedz
  • 8
@ZaplutyKarzelReakcji i cyk Twój post to potwierdza, styknie zamienić przywołane "centrum naukowe" na każdy inny nieprzychylny ośrodek badawczy - wyśmiać, zdeptać, oczernić. Dobrze że jednak ludzie nie są #!$%@?ęci i lewactwo żyje jak szczury w okopach¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tymariel 2021 rok i ktoś sugeruje, że problemem jest gejowski seks, a nie natarczywe propagowanie rozwiązań socjalistycznych i atakowanie tradycyjnego modelu rodziny. Błagam. Ja nie zmieniłem zdania przez 10 lat. Nadal uważam, że to co robią to ich sprawa i nie jest to temat wystarczający do uprawiania na nim polityki.
  • Odpowiedz
@Tymariel ja podobnie, chociaż nadal widząc parę gejów mam odruch zniesmaczenia, ale to podobno normalne.

2 sprawy mnie najbardziej denerwuja:

1. Pod pretekstem ochrony wolności osobistych w tym gejów, lewica próbuje przepchać swoje idiotyczne komunistyczne podejście gospodarcze.

2. Pod pretekstem wolnej gospodarki prawica chce przepchać swoje ideologie religijne co jest często dla nich ważniejsze bo on tym się gada.

Gdzie w tym kraju miejsce na normalność? Wszystkie skrajności w Polsce są jak
  • Odpowiedz
@rmk93: Z perspektywy ewolucji może i geje są zbędni. Tylko co z tego?
1. Przecież nie walczymy o przetrwanie jako gatunek, a geje nie zabierają nikomu miejsca.
2. Mało tego, mogą opiekować dzieci pozbawione rodziców, co może pomagać przetrwać osobnikom, które już niekoniecznie są gejami.
  • Odpowiedz