Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #szczescie #tuning #chevrolet #niebieskiepaski #chwalesie #samochody

Wykopki motoryzacyjne dziś mam szczęśliwy dzień, jestem w świetnym humorze.

Za jedyne tysiąc zł zrobiłem chiptuning w swoim aucie, chevrolet cruze 2.0 diesel.

Wyciągnęli z niego dodatkowe 50 kucy i 102 NM.
Auto lata jak zwariowane.

Już nie mogę się doczekać aż spelnie swoje motoryzacyjne marzenie i kupię Lexusa gs 300.

Ps.
Jutro mój synek ma rok, świętujemy go w restauracji nad morzem, żona jest w kolejnej ciąży a wszyscy w rodzinie są zdrowi. Życzę wszystkim udanego weekendu.
Pobierz ZwyklyFacet - #motoryzacja #szczescie #tuning #chevrolet #niebieskiepaski #chwalesie ...
źródło: comment_1629481615z18vFc9YMlkT2DDAZ03Koh.jpg
  • 26
@ZwyklyFacet: miałem GS300, GS430 i LS200. Fajne auta, niestety skrzynie biegów (automatyczne) to smutny żart i są okropne.

Jeżdżą ok, fajne auta, powiedziałbym że jak nie bierzesz BMW to bierz Lexusa jako drugą opcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poprawienie fabryki, nacieszysz sie rok potem zacznie sie #!$%@? wszystko.


@miroslaw_anonowski: widać że masz sporą wiedze o motoryzacji..
sorek - @ZwyklyFacet: miałem GS300, GS430 i LS200. Fajne auta, niestety skrzynie bieg...
@ZwyklyFacet: po to jest ten zapas że jak ciśniesz w upalne lato po mieście a potem jest korek i IAT wynosi 50 stopni to wystarczy że sobie turbo więcej napompuje i nie odczujesz spadku mocy
żeby było zgodnie ze sztuką musisz dać większy intercooler i chłodnicę oleju
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@miroslaw_anonowski: oho już przychodzą znawcy motoryzacji. Ja zrobiłem chipa 1.2 TSI z 86 koni na 140 koni. Auto ma obecnie 5 lat, nabite 100k przebiegu i dalej jeździ. Chip zrobiony po pierwszej wymianie oleju przy 700km przebiegu. Jedyna zmianą że wymieniałem olej częściej, co 10-12k km zamiast zalecanych 20kkm. Diesle wytrzymalsze i taki przyrost to nic. Poza tym nikt nie jedzi na pełnej #!$%@? ciągle. Zwykle ta moc przydaje się do
@sztefen_muller: a to jak się robi chipa to auto magicznie od razu potrzebuje mocniejszych hebli? Większa moc potrzebuje mocniejszych hebli, żeby zahamować samochód z 50 czy 100km/h? Masa samochodu po chipie nie ulega zmianie, tak więc heble takie jakie były dadzą tak samo radę.