Wpis z mikrobloga

Argument "weźcie ich pod swój dach" obraca się przeciwko prawakom. Ilu z was przyjęło do domu dzieciaków z niepełnosprawnościami (bo aborcja be) albo tych wegetujących w domach dziecka? No, katole, policytujmy się.
https://twitter.com/jagodagrondecka/status/1428585791081549826
#neuropa #bekazprawakow #afganistan #bialorus #konfederacja #bekazkatoli #bekazpisu #4konserwy #polska
AerodynamicznyLechKaczynski - Argument "weźcie ich pod swój dach" obraca się przeciwk...

źródło: comment_1629477093oQroFv2TnwUK3SgvNLpBU6.jpg

Pobierz
  • 18
@Tran_Soptor: Cała Konfa podpisała się pod wnioskiem do "trybunału konsumpcyjnego" (chyba nie robiliby tego wbrew swoim wyborcom). Kofa płakała że na Uber Eats jeżdżą Hindusi. Konfa robi teraz populistyczne wystąpienia dotyczące uchodźców. Żona Krzysia jest w OI. Krzysio rozwiewa fakenewsy o imigrantach.

Podsumowując to ci sami ludzie
Argument "weźcie ich pod swój dach" obraca się przeciwko prawakom. Ilu z was przyjęło do domu dzieciaków z niepełnosprawnościami (bo aborcja be) albo tych wegetujących w domach dziecka? No, katole, policytujmy się.


@Aerodynamiczny_Lech_Kaczynski: nie jestem katolem, jestem za umiarkowanym dostępem do aborcji. Nie chcę uchodźców i uważam, że jeżeli ktoś chce, to niech na własną rękę zorganizuje coś dla nich. Dziecka niepełnosprawnego też bym nie przyjął, za duże wyzwanie i za
@Aerodynamiczny_Lech_Kaczynski: co ma jedno z drugim wspólnego, przyjęcie imigrantów pod swój dach to zagadnienie na 3 miesiące, opieka nad dzieckiem/niepełnosprawnym dzieckiem to sprawa na zawsze.

Ps. Jestem zwolennikiem swobodnego dostępu aborcji, a to co robisz to głupia wojenka i wykorzystywanie cudzej tragedii do gównianych gierek politycznych
@Aerodynamiczny_Lech_Kaczynski: Jestem ateistą, za aborcją, eutanazją, związkami jednopłciowymi, ale uchodźców to jednak bym nie wpuścił. Jeżeli ktoś chce naprawdę wziąć taką osobę pod swój dach, a nie tylko dostać lajki na mediach społecznościowych to spoko. Tu naprawdę jest okazja się wykazać. Obawiam się tylko, że nie spędzą pod ich dachem więcej niż kilku nocy. To tak jak dzieci które chcą mieć psa do póki nie trzeba z nim wychodzić na spacery.
@Aerodynamiczny_Lech_Kaczynski idiotyczny obrazek na miarę 12 latka. Dzieci niepełnosprawne nie mają nic wspólnego z wojenka polityczna która sei dzieje na granicy a granice są po to żeby taki dzban jak ty nie szukał usprawiedliwienia na kolejne lockdowny jak przyjdzie paru brudasów z kolejnymi zmyślonymi mutacjami korony.
Ilu z was przyjęło do domu dzieciaków z niepełnosprawnościami


@Aerodynamiczny_Lech_Kaczynski: Ale w przeciwieństwie do was my uważamy, że nie ma takiego obowiązku. Ma być wolność, kto chce przyjmuje, kto nie chce nie przyjmuje. Natomiast lewactwo swoje obowiązki chce spychać na państwo, czyli na wszystkich obywateli. Taka jest różnica.