Wpis z mikrobloga

kasjerka w żabce ogarnia lotto, rachunki, kurierów, gastronomię, pieczenie bułek, układanie towaru i zarabia minimalną

farmaceutka ogarnia tylko recepty i podaje leki i zarabia 4k na rękę

nie kumam tego świata

#praca #pracbaza
  • 152
  • Odpowiedz
@cecidimus: Farmaceuta to człowiek, który skonczyl studia to raz. Dwa, ze poza realizowaniem recept wykonuje tez inne czynności, jak np. wyrabia ręcznie leki. Pewnie o tym nie wiesz. A teraz kładź się już spać, Żabkę masz o 7-mej do otwarcia.
  • Odpowiedz
luźne pisanie to stawianie kropki po "mgr"? wyszedł na jaw twój totalny brak jakichkolwiek kompetencji do sporządzania pism, teraz już wiem, że nie zostałeś w branży, bo nikt cię po prostu nie chciał, bo mimo wielu lat studiów nadal nie ogarnąłeś ortografii


@cecidimus zanim zaczniesz kogoś obrażać sam się doucz. Pieprzysz głupoty bo tam kropka jest poprawna, mylisz ortografię z interpunkcją, a do tego dorabiasz jakieś urojone teorie. Mam nadzieję że
  • Odpowiedz
  • 0
@Fenrirr no sorry, to jakby powiedzieć, że kierowca dostawczaka ma potężną odpowiedzialność, bo może kogoś potrącić i stracić prawo jazdy (możliwość wykonywania zawodu) i wchodzi prokurator
  • Odpowiedz
@cecidimus powierzmy.Ja znam gównoburze medyczne z grup studentów umedow. Chciałabym wbić się na grupy dla lekarzy bo ponoć też dobre inby tam są ale ch#jki mają w logowaniu numer prawa wykonywania zawodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@cecidimus: Jako partner mgr farmacji:
- moja (fakt że z nadgodzinami) na rękę bierze nawet i 10k
- nie, nie ogarnia tylko recept. Często zastępuje lekarza pierwszego kontaktu.
- jest przeszkolona żeby udzielić pierwszej pomocy nie gorzej niż ratownik medyczny
- podpie$#% lekarzy (i to skutecznie) do izby lekarskiej gdy widzi że przypisuje leki takie jak koncerny farmaceutyczne chcą, a nie te które są faktycznie potrzebne.
- w razie potrzeby może wystawić
  • Odpowiedz