Wpis z mikrobloga

Coś raczej dla młodszych mirasków i mirabelek - nie irytuje was, kiedy znajomi wysyłają wam głosówki na messengerze?
Serio, ktoś zapyta "możesz odsłuchać?" albo i nie, bo ludzie mają w to wysrane. I jeszcze jak ktoś taki wyśle jedną - dwie, to nie ma problemu. Jeśli są krótkie to też przejdzie
Ale do ciężkiego #!$%@?, czemu takie osoby zazwyczaj wysyłają po 10 takich wiadomości, każda po minucie (czyli najdłuższy czas nagrywki) i #!$%@? weź to odsł#!$%@?. Jeszcze możliwość otwarcia gęby sprawia, że ludzie zamiast skupić się na konkretach to #!$%@?ą naokoło, albo "Yyyy" "No iiii".
#messenger #facebook #normictwo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz Laryngoskop - Coś raczej dla młodszych mirasków i mirabelek - nie irytuje was, kiedy ...
źródło: comment_1629458139LrsMcGS8CarfMFtRTIu2ko.jpg
  • 65
@Laryngoskop: też tego nienawidzę. Od razu takiej osobie piszę, że sorry ale nie mam możliwości odsłuchania tego teraz i jeśli to coś ważnego niech napisze. Nie odsł#!$%@?ę tych wiadomości po prostu i tyle. Jak komuś zależy to jak człowiek napisze, jak nie to ja mam to w dupie.
@Laryngoskop: Ja nie byłem do tego przekonany, dopóki nie zacząłem rwać jednej loszki, która nagrywała wiadomości. O ile z facetami piszę 99% czasu, jadąc autem dyktuję, to odsłuchiwanie wiadomości głosowej od loszki, którą bajerzysz i ma jeszcze coś miłego do powiedzenia jest wspaniałe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Laryngoskop jestem starsza Mirabelka, jednak widząc, że dobra niegdyś koleżanka wysłała córkę na obóz, a że ja również wysyłam swojego syna, to zapytałam, czy miała obawy, jak młoda sobie poradziła.

Dostałam nagrania, które odsłuchiwałam godzinę. Miłe to było. I nie, nie denerwowało. Raczej pisząc nie byłaby by w stanie przekazać tyłu informacji co podczas tych nagrań.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Laryngoskop: jeden mój znajomy ich używa bo non stop jeździ samochodem chyba tam i z powrotem albo nie chce mu się pisać. wkurza mnie to i mówiłem żeby używał rozpoznawania mowy ale dalej wysyła nagrania. na szczęście tylko czasami. ale zawsze przypał i nigdy nie odsł#!$%@?ę przy ludziach bo nie wiem co powie