Wpis z mikrobloga

Coś raczej dla młodszych mirasków i mirabelek - nie irytuje was, kiedy znajomi wysyłają wam głosówki na messengerze?
Serio, ktoś zapyta "możesz odsłuchać?" albo i nie, bo ludzie mają w to wysrane. I jeszcze jak ktoś taki wyśle jedną - dwie, to nie ma problemu. Jeśli są krótkie to też przejdzie
Ale do ciężkiego #!$%@?, czemu takie osoby zazwyczaj wysyłają po 10 takich wiadomości, każda po minucie (czyli najdłuższy czas nagrywki) i #!$%@? weź to odsł#!$%@?. Jeszcze możliwość otwarcia gęby sprawia, że ludzie zamiast skupić się na konkretach to #!$%@?ą naokoło, albo "Yyyy" "No iiii".
#messenger #facebook #normictwo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz Laryngoskop - Coś raczej dla młodszych mirasków i mirabelek - nie irytuje was, kiedy ...
źródło: comment_1629458139LrsMcGS8CarfMFtRTIu2ko.jpg
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Laryngoskop: ja często nagrywam jak jadę samochodem albo jestem bardzo zajęty i nie mam jak patrzeć na telefon a muszę komuś odpowiedzieć. Nie wiem w czym problem jak ktoś mi coś takiego wyśle to po prostu klikam i odsł#!$%@?. Czasami łatwiej jest wytłumaczyć jakieś skomplikowane rzeczy szybko to streszczając w wiadomości głosowej niż pisać w biegu gigantyczną wiadomość tekstową pełna błędów autokorekty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Laryngoskop: Secundo, czasami nie ma jak, czasami za dużo pisania - to jie to samo co dzwone8nie, bo możesz sobie odsłuchać w kiblu za godzinę i to dwa razy.
Primo - wysyłają minutowe bo UWAGA - tylko na takie pozwala messenger.
Tertio - pismo nie zastąpi mowy, emotki to prezerwatywa w ramach emocji, tonu.

A teraz konkret - serio młodzież używa teraz głównie takich krótkich wiadomości głosowych? Shieeeeet wreszcie.
Za dzieciaka
ja z dziewczyną często tak robię.
wiemy że szybciej i łatwiej nam idzie przekazanie informacji jednocześnie wyrażając tonację lub emocje.
i zazwyczaj jak nie możemy w danej chwili odsłuchać to w wolnej chwili to robimy
i jest git j wygodnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lohengrin: no to jeszcze chwilę musisz poczekać nostradamusie ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiedziałbym że to bardziej alternatywa dla komunikacji pisemnej, ale nie jestem w stanie stwierdzić jak często używa się tego zamiast samego pisma
@Laryngoskop: Do tej pory jedyne wiadomości głosowe jakie dostałem to raczej heheszki, albo wygłupy, które są śmieszniejsze, gdy je usłyszysz.

@stassma: Da sie ale tylko na komputerze - wystarczy wystarczy kliknąć na miejsce, w które chce sie przewinąć lub przytrzymać i przesuwać po tym pasku od wiadomości.