Wpis z mikrobloga

@the_cldr: @Rga79:
He has only forbidden you dead meat, and blood, and the flesh of swine, and any (food) over which the name of other than Allah has been invoked. But if one is forced by necessity, without wilful disobedience, nor transgressing due limits,- then Allah is Oft-Forgiving, Most Merciful.

Moga zjesc - where's the joke ?
  • Odpowiedz
@BarszczZUkraincow W Polsce jest setki tysięcy osób, którym bardziej się przyda pomoc, niż tym chłopakom, którzy zapłacili po kilka tysięcy euro za dojazd do Niemiec. Oni sobie poradzą. Lepiej się zatroszcz o dzieciaki z Podlasia czy innych Mazur z patologicznych rodzin.
  • Odpowiedz
  • 12
@skizo o nie niesamowite
Ktoś chce pomóż Bogu ducha winnym ludziom wykorzystywanym przez wasatego #!$%@? jako element odgrywania się na Polsce i UE za sankcje
Niesamowite
  • Odpowiedz
@Rga79: nie wiem, ale wcale by mnie to nie zdziwiło - ten człowiek razem z Putinem nie raz już pokazali na co ich stać. Jakkolwiek by nie bylo, trzymanie ludzi dniami na pasie ziemi niczyjej to nie jest rozwiązanie problemu.
  • Odpowiedz
@Rga79: ale to ja wrzucilem zdjecie twojego starego ?
dostales merytoryczny wpis migrancie i odpowiedizales hehe obrazkiem swojego starego i masz z tym problem ?
prorcine haram hehe zatrzymajcie ta karuzele smiechu
  • Odpowiedz
@Tymajster: no niewiem jak chce przenieść się do innego kraju to nie kupuję wizy turystycznej na białoruś i potem idą pod granicę z polską z myślą jakoś to będzie xD
  • Odpowiedz
@aski: biedne araby, pewnie sam łukaszenka łapał ich na pustyni jak wypasali owce 1000 km stąd, siłą wsadził do samolotu i wyrzucił na granicy z polską
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@BarszczZUkraincow:

Co w tym złego? Niezależnie od tego kim są ci ludzie i jak się znaleźli na granicy, to wciąż ludzie. I chyba to nic złego dać im coś do jedzenia czy koc do spania?

Też nie wiem co złego w zapewnieniu minimum godności ludziom

Spox, można się zastanawiać co z nimi robić, jak odegrać się na Łukaszence, czy ich wpuszczać czy nie, a jak tak to na jakich warunkach, ale
  • Odpowiedz
@bigos555: Mordo, mnie to akurat nie interesuje w ogóle, na co kto wydaje swoje pieniądze, ale jak lewica, czy te inne zielone, chcą wpuszczać do Polski Panów biednych Arabów, to wtedy uruchamia się machina społeczna i oni już w ośrodkach tymczasowych śpią, jedzą i mieszkają za moje pieniądze, a to mi się średnio podoba. Nie dlatego, że jestem biedny czy coś, tylko dlatego, że dzieciaki w Polsce mają mniej, a nikt
  • Odpowiedz