Wpis z mikrobloga

@Dewasta: a moze to jest wymierzona akcja w reklame tej bielizny? Gdyby nie tak akcja to pewnie w zyciu bym na ta bielizne nie spojrzala.. Mam wrazenie ze w tym programie absolutnie wszystko jest wg scenariusza.
@Lolek1011: Ona o tej bieliźnie mówiła już wcześniej. Pewnie produkcja znalazła ją jak Aśkę i zaprosiła na casting. W programie dostała role do odegrania i podpunkty do zaliczenia by naprowadzić widza np kompletnie z d... zaczęła mówić o tym że Marianka jest nieuchwytna jak obłoczek no i Marianka wychodzi po angielsku z programu. Teraz mówiła że gdyby odpadały to zostawiłaby Kochanka w ramionach Dr Beaty, która pewnie wygra.
@Dewasta: dokladnie Kinga ma tam konkretna misje i scenariusz do zrealizowania, bo inaczej nie wierze ze taka laska jak ona godzilaby sie na takie traktowanie przez jakiegos podstarzalego tancerzyka
@Dewasta: Czyli ktoś z VN uznał, że ten cringowy kontent idealnie nadaje się do ich programu. Dużo to mówi o poziomie TVN7. Nawiasem mówiąc, widziałam te jej toktokowe występy i zastanawiam się, kogo ona chce w ten sposób znaleźć? Jaki porządny chłop 40+ ogląda baby na toktoku?
@aagaatkaaa: wydaje mi się że młode osoby zgłosiły się same ale te koło 40stki a nawet 50tki, wydaje mi się że ciężko o osoby w tym wieku chętne na udział w takim programie. Już człowiek ma jakąś stałą pracę w której no raczej nie chce się kompromitować. Kobiety mają dzieci więc też już trochę głupio żeby im siary nie narobić.