Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SKYFander: Ta historia pokazuje mi wyraźnie jak wielu na wykopie jest sadystów, morderców ala „ja też bym tak zrobił”, ludzi którzy nie mają bladego pojęcia o czymś takim jak prawo ruchu drogowego (sądze, że mało o czym mają pojęcie ale mniejsza z tym).

Myślałem, że po pedofilach broniących innych pedofilów nic mnie już tu nie zaskoczy a tu zonk. Wyszukują teraz jakieś „fakty” o tym ile dzieci miała ofiara tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@EnJoyyy: Wiesz, nasi quest designerzy w tym przypadku pracowali nad tym i naprawdę uważam to za naprawdę interesujące, rozejrzyjmy się po tym miejscu i możesz zobaczyć stoły zrobione z tych rzeczy, ri
  • Odpowiedz
@Antoni_Kosiba: Dzisiaj urodziny największego Polaka wszechczasów, który nadał kierunek polskiemu internetowi i stworzył polaka-nosacza. Bezlitośnie wytykał prawdę o Polakach, wyciągał największe ich fobie i przywary. Niekwestionowany król trolli, żywa legenda, który z trollingu zrobił sztukę powodując przy tym masowe pęknięcia dolnych części pleców nad Wisłą. Pomarańczowy Krul, Peter Zimmerman, Klejnot Nilu, Testoviron.

Wszystkiego najlepszego Mistrzu!
  • Odpowiedz
Prawdziwymi przegrywami to są typy które jadą aż na koniec świata by „wyrywać” tamtejsze kobiety na sam fakt bycia białym Europejczykiem. Każda ładniejsza rodaczka dała im kosza to musieli wyjechać gdzie wyjechali w poszukiwaniu „miłości”XD stoją w jednym rzędzie ze starymi Niemcami (których muszę czasem ogladac na ulicy) po 50 co to sobie pokupowali 20-letnie żony i myślą że wygrali życie. Pokaż jeden z drugim jak wyrywasz Europejki XD
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: @Varelse: @Pawcio_cukierek: @EnJoyyy: @Samurai77: @SKYFander: Odkąd pamiętam mój stary był fanatykiem leczo. Odkąd #!$%@? pamiętam tylko to gotował. Zaczęło się niewinnie, jakoś za komuny jak pojechali z matką i starszym bratem na Węgry. Tak mu #!$%@? posmakowało, że #!$%@?ł cały garnek miejscowemu Makłowiczowi i #!$%@?ł razem z matką i bratem do malucha, po czym zaczął #!$%@?ć. Do dziś matka
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: @Pawcio_cukierek: Ciekaw jestem czy dojdzie do sytuacji gdzie ludzie którzy nie chcą się szczepić szczepionka na chorobę której już nie ma ( która jest nieobowiązkowa ) będą musieli szukać u siebie jakieś choroby na siłę ( np zakrzepicy ) aby tylko mieć jakiś papierek że nie mogą być szczepienii szczepionką dobrowolną. To już wogule matrix będzie.
  • Odpowiedz
@SKYFander: BADOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
  • Odpowiedz