Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@KuKumber:: Gra dekady, co? Bekę mam z was Badoski trollu włącz sobie fallouta ucz się robienia gier bo drugi raz nie będę ci płacił za ch...o wykonaną robotę. Partaczu bo Ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD Ty to taki Jareczek z Chłopaków do wzięcia
  • Odpowiedz
Aktualizacja 1.3 dla Cyberpunka 2077 będzie wkrótce dostępna na PC, konsolach i w usłudze Stadia! Oto lista najważniejszych zmian.

Należy zwrócić uwagę, że poniższe problemy nie dotyczyły wszystkich graczy.

ZAWARTOŚĆ DODATKOWA

Lista
  • Odpowiedz
Aktualizacja 1.4 dla Cyberpunka 2077 będzie wkrótce dostępna na PC, konsolach i w usłudze Stadia! Oto lista najważniejszych zmian.
USUNIECIE BADOSKIEGO CRAPA
  • Odpowiedz
Nie usuwaj wpisów jak ktoś ciebie weryfikuje, robisz gówno burzę a sam nie zweryfikujesz co klepiesz i wychodzi że, hejter i duzo osob soboe kpi nawer z figurek bo ta gra została stworzona na Next gen PC. Miałem tego nie pisać ale mam frajdę więc weryfikuj swoje wypociny, bo cały czas ciebie punktuję .....
@Samurai77:
  • Odpowiedz
@Bartex16:
Patch 1.3 is coming to PC, consoles, and Stadia soon! Here is a list of the most notable changes coming in this update.

Please note that the issues listed below did not affect all players.
  • Odpowiedz
@Exenex: Historia filmiku ze słoikiem - one man one jar
Jakoś sporo memów ostatnio się pojawia związanych z historią chyba wszystkim dobrze znaną, można ją opisać jednym słowem „słoik”.
Jeżeli jeszcze ktoś nie skojarzył, to chodzi mi tu o znany na całym świecie filmik o nazwie „one man one jar”, nazwę chyba zaczerpniętą z innego filmiku, który pojawił się w internecie chwile wcześniej i był zatytułowany Two girls one cup
  • Odpowiedz
@Exenex: Bidh sinn a ’bruidhinn ri cluicheadairean eile mu dheidhinn diofar rudan agus diofar uinneanan, mar sin stad air rudan a thilgeil timcheall nach eil anns na puist sin oir tha thu a’ sgrìobhadh dìreach sgudal sìmplidh an-dràsta.

Chan eil duine a ’dusgadh mhearachdan Cedep an sin, chan eil duine a’ dol às àicheadh ​​dùil briseadh-dùil chluicheadairean. Bidh sinn a ’sgrìobhadh mu chuid de nithean sòiseo-eòlasach.
S.....7 - @Exenex: Bidh sinn a ’bruidhinn ri cluicheadairean eile mu dheidhinn diofar...

źródło: comment_1629399168vUXTC9FAN9XEwnQuPRA7f7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz