Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wrrnatorr: FALOŁT ZJADA BADOSKIEGO CRAPA

@Bartex16: Wraz z ekipą National Geographic Czopek idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo nie dość że skacze ci ciśnienie to jeszcze temperatura na procesorze. Grałem na PS4 FAT i frame rate trzymał klatki na BARDZO WYSOKIM pozomie Logika wykopków jak widać nie ma granic,a raczej brak tejże logiki
  • Odpowiedz
@pablo397: @Samurai77: Новая линия защиты фанатской базы киберпреступников pablo397 включает ваши Fallout, научитесь делать игры, потому что во второй раз я не буду платить вам за то, что вы хотите получить работу. Partaczu, потому что я не могу противостоять смущающему волнению, которое некоторые любят Пабло по этому тегу, связанному с действиями на форуме cdpr. Я думал, что сижу здесь со взрослыми, оказалось, с детьми. Вы Яречек из Хлопаки,
  • Odpowiedz
@cin123654: Game of the decade, huh? I have a burq of you And what's up? Have all my words about cybercrap come true? Where the praising CDPR game who cannot withstand the excitement over the cybercrap Pussy wins a lifetime, once again positively surprised by the XD game I just ordered, guess what: PLEJSTEJSZYN 5 Grab what I will do if your crap does not fire on this: I KNOW
  • Odpowiedz
@Exenex: AKTUALIZACJA 1.3 – LISTA ZMIAN
17 sierpnia 2021
Aktualizacja 1.3 dla Cyberpunka 2077 będzie wkrótce dostępna na PC, konsolach i w usłudze Stadia! Oto lista najważniejszych zmian.

Należy zwrócić uwagę, że poniższe problemy nie dotyczyły wszystkich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mel0nik: بىر قارىغۇ كوچىدا يۈتۈپ كەتتى

بۇ يەردە بىر ئەندىزە ، مەن كۆرۈشىم كېرەك

قايتىپ كېتىشنى داۋاملاشتۇرۇڭ

مەن ھېس قىلىشىم كېرەك بولغان ناچار تۇيغۇغا ئېرىشتى

قارا ئىت مېنىڭ
  • Odpowiedz
@Exenex: မျက်မမြင်တစ်ယောက်လမ်းမှာပျောက်သွားတယ်
ဒီမှာပုံစံတစ်ခုကိုငါမြင်ရမယ်
ပြန်လာပါ၊ ထွက်ခွာရန်ကြိုးစားပါ
မကောင်းတဲ့ခံစားချက်တစ်ခုကိုငါခံစားရမယ်
ခွေးနက်ကငါ့ဘက်ကိုပြေးတယ်
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: የሳይበርክራፕ አድናቂ ቤዝ ባዶስኪ ትሮል አዲስ የመከላከያ መስመር እርስዎ ሮክስታስት ከፖልዛ መሲህ ከክርስቶስ ልደት XDD Cipek የህይወት ዘመንን ያሸንፋሉ ፣ እንደገና በጨዋታው XD ተገርሟል ይህ ምን ያህል ዋጋ አለው
  • Odpowiedz
@pablo397: Co sprawiło, że tworzenie gry na konsole było aż tak trudne?

Głównym wyzwaniem była nieustanna potrzeba ulepszania naszego systemu strumieniowania danych na potrzeby starszych konsol. Strumieniowanie odpowiada za „podawanie” silnikowi zarówno tego, co widać na ekranie, jak też samych mechanik gry. Miasto jest gęsto upakowane zawartością, a przepustowość dysków konsol starej generacji jest jaka jest, więc ciągle mieliśmy z tym problemy.

Nie testowaliście gry na konsolach starej generacji aby
  • Odpowiedz
@KuKumber: Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np banda hejterów i słyszałem że twój procesor trafił w gorące na wykopie bo nie dość że skacze ci ciśnienie to jeszcze temperatura na procesorze. Gość hejtuje gre bo deszcz nie wpada do kałuży HAHAHA Sam grałem na PS4 Fat i Xbox series X... wrażenia NIEWALAJĄCE! nie to co twój klatkujący PC
Exenex - @KuKumber: Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np ba...

źródło: comment_1629398870HCxUZcPmFHAPfCySYnzfjR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KuKumber: @Exenex: Logika tego typa BADOSKI masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mel0nik: Czytaj ze zrozumieniem bo zarzucasz ze miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata a CP to gra w której nie idziesz od A do B a Sony zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase a RGB na klawiaturze można wyłączyć nie rozrozniacie sandbox od open world CP ma bledy jak kazda inna gra i co?
  • Odpowiedz