Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
तुम्हाला वाटते का

तुम्ही मला स्पर्श करू शकता का?

इथे तयार व्हा


तुम्हाला वाटते का

तुम्ही मला स्पर्श करू शकता का?
  • Odpowiedz
@Samurai77: Чи мэдэрч байна уу
Та надад хүрч чадах уу
Энд бэлэн байгаарай

Чи мэдэрч байна уу
Та надад хүрч
  • Odpowiedz
Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa Nihas wypuści multi zaraz po wydobyciu złotego pociągu pod Wałbrzychem bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD Mam nadzieję że usuniesz w końcu to konto bo ostatnio wyraźnie widać że masz coś z
  • Odpowiedz
@mel0nik: : To nie losowe, sam zrobiłem foto i porównałem że prawie jak w CP ? CP v Real - taki śmieszek z mojej strony.... hejter nie pamięta jak było kiedyś z grami dlatego że cudowne UBI właśnie zwaliło dużego patcha 1.2. I tu zaskoczę - jadę na działkę czarna lista kilku osób i widzę sam zachwyt nad grą :-)
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: Wraz z ekipą National Geographic Czopek idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo nie dość że skacze ci ciśnienie to jeszcze temperatura na procesorze. Grałem na PS4 FAT i frame rate trzymał klatki na BARDZO WYSOKIM pozomie Logika wykopków jak widać nie ma granic,a raczej brak tejże logiki
  • Odpowiedz
@Bartex16: Pravdou je, že Fallout 76 tuhle Badoskiho blbost rozcupuje na kousky. BADOSKI zapni fallout a nauč se dělat hry, protože podruhé ti za blbou práci nezaplatím. Nemůžu vystát trapné rozčilování některých lidí jako Pablo na tomto taagu související s akcí na fóru cdpr. Myslel jsem, že tu sedím s dospělými, ukázalo se, že tu sedím s dětmi. Právě jsem si objednal hádejte co: P L E J S T
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Exenex: @Samurai77: Lubie prostowac ludzi gdy zarzucaja że i można teraz zacząć ten piękny dzień na wspaniałym tagu z cudownymi ludźmi. a to Sony naciąga graczy bo buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps powinni dopracować grę na NEXTY i PC i gdzie te bugi, tyle o nich słyszałem? Gra ma się wywalać
  • Odpowiedz
@Exenex: @Samurai77: Lubie prostowac ludzi gdy zarzucaja że i można teraz zacząć ten piękny dzień na wspaniałym tagu z cudownymi ludźmi. a to Sony naciąga graczy bo buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps powinni dopracować grę na NEXTY i PC i gdzie te bugi, tyle o nich słyszałem? Gra ma się wywalać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bartex16: የሳይበርክራፕ አድናቂ ቤዝ ባዶስኪ ትሮል አዲስ የመከላከያ መስመር እርስዎ ሮክስታስት ከፖልዛ መሲህ ከክርስቶስ ልደት XDD Cipek የህይወት ዘመንን ያሸንፋሉ ፣ እንደገና በጨዋታው XD ተገርሟል ይህ ምን ያህል ዋጋ አለው
Wrrnatorr - @Bartex16: የሳይበርክራፕ አድናቂ ቤዝ ባዶስኪ ትሮል አዲስ የመከላከያ መስመር እርስዎ ሮክስታስት ከፖልዛ መሲህ...

źródło: comment_1629398707QWZ40eOnQ9Wa40D7zZUbOS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Witamy w kolejnym raporcie specjalnym N54 News przedstawiającym najświeższe wieści wszystkim mieszkańcom Night City, którzy utknęli z dala od domu! Nasi reporterzy wiedzą już, jakie zmiany czekają nasze miasto. Choć nie są to największe zmiany, i pojawi się ich więcej (gdy tylko odtajnione zostaną dalsze dokumenty), z przyjemnością ujawniamy nieco na temat nadchodzących zmian.

Nazywam się Gillean Jordan, a oto co nowego w Night City:

„Serdeczne pozdrowienia, fixerzy Night
  • Odpowiedz
@Bartex16: Ki kote tankou yon gwo diferans soti nan vèsyon yo pou PC ak konsole fin vye granmoun-jenerasyon?

Cyberpunk 2077 se yon pwojè gwo ki gen ladan yon anpil nan objè espesyalman prepare, sistèm entèdepandan ak mekanik. Nan jwèt sa a, tout bagay sa yo pa gaye sou tè plat, kote nou te ka aleje Kovèti pou la yon ti jan, men konsantre nan yon zòn nan yon
  • Odpowiedz