Wpis z mikrobloga

Zawsze rozwala mnie "żelazna logika" osób mających ból dupy pod wpisami odnośnie czyjejś bezdzietności z wyboru, ktoś pisze że poddał się zabiegowi wazektomi - niemal zawsze ta sama agresja kierowana do OPa w stylu "hurr durr ale z Ciebie debil, nie będziesz mógł mieć dzieci i partnerka na pewno Cię zostawi z tego powodu", po czym OP podaje swoje racjonalne powody rezygnacji z potomstwa, które niemal zawsze zostają skwitowane słowami "dobrze że taki jak Ty się nie rozmnoży/tacy jak Ty nie powinni mieć dzieci masz rację". Wyjaśni mi ktoś to zjawisko, bo jak dla mnie to jest kompletny absurd i logiki w tym za grosz nie widzę.

Podobnie sytuacja się ma w kwestii aborcji, napiszę że nie widzę w niej nic złego, przeciwnik w dyskusji zacznie rzucać swoimi argumentami które ja odbiję, po czym rzuci tekstem "szkoda że Ciebie stara nie wyskrobała". Jaki to ma sens? XD Ktoś jest przeciwny aborcji, ale jednocześnie żałuje że ktoś jej nie dokonał?

Podejmie ktoś próbę wyjaśnienia mi tego fenomenu?

#childfree #antynatalizm #dzieci #absurd #bekazpodludzi
Pobierz Zgrywajac_twardziela - Zawsze rozwala mnie "żelazna logika" osób mających ból dupy po...
źródło: comment_16293803932gap2ydxDCBuar1dzMHkIn.jpg
  • 56
@Zgrywajac_twardziela: imo to wynika tylko z beznadziejnej mentalności, ad personam, ad hominem, sofizmaty i ad populum to typowe narzędzia takich miernot, które nie potrafią przyjąć do wiadomości, że ich postawa jest idiotyczna i miotają się jak dzieci próbując w ten sposób przykryć swoją nieudolność w dyskusji na argumenty, tak naprawdę jedynie coraz bardziej się pogrążając i obnażając swoją głupotę i prostactwo. Zresztą nie od dziś wiadomo, że najgłośniej krzyczą życiowi frustraci,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Zgrywajac_twardziela:

Wyjaśni mi ktoś to zjawisko, bo jak dla mnie to jest kompletny absurd i logiki w tym za grosz nie widzę.


Większość osób ma dzieci z wpadki i w tym momencie całe życie im się #!$%@?, momentalnie stają się wyraźnie biedniejsi, ale robią dobra mine do złej gry. I po prostu z zawiści chcą żeby innym też było źle. Niestety takie czasy że posiadanie dzieci jest droższe niż kiedykolwiek wcześniej.